Uncuoğlu'ndan Adapazarı Çıkarması

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı Milletvekili Recep Uncuoğlu ile birlikte 1 Kasım’dan sonraki teşekkür ziyaretlerine devam ediyor.

Uncuoğlu'ndan Adapazarı Çıkarması
banner3

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak ile birlikte teşekkür ziyaretleri gerçekleştiren Milletvekili Recep Uncuoğlu vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Vatandaşlar Milletvekili Uncuoğlu’na “Seçildikten sonra ziyaret edeceğinizi beklemiyorduk. Siz halkın içindesiniz” diyerek şaşkınlıklarını belirttiler. Milletvekili Recep Uncuoğlu “Biz her zaman halkın içinde olduk. Milletvekillerimizden, teşkilatımızın tüm kadrolarına kadar her zaman İl, İlçe, Mahalle ve sokaklarda AK Parti olarak temsilcilerimizle, Gençlik Kolları Kadın Kolları, Teşkilat yapılarımızın her zaman milletimizin hizmetindeyiz” dedi.

Milletvekili Recep Uncuoğlu, İlçe Başkanı Mustafa Ak ve Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Hızırtepe Mahallesini ziyaret etti. Milletvekili Uncuoğlu girdiği her kahvede yoğun ilgiyle karşılandı. İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol, Kadın Kollarıyla birlikte Hızırtepe Mahallesinde bir evde Milletvekili Recep Uncuoğlu’nu mahalle sakinleriyle buluşturdu. Ev hanımları mahallelerini, evlerini ziyaret eden Milletvekili Recep Uncuoğlu’na teşekkür ettiler.

Minibüsçüleri unutmadı

Milletvekili Recep Uncuoğlu, Hızırtepe ziyareti sırasında minibüsçü esnafını unutmayarak minibüs durağını ziyaret etti. Şoför esnafıyla sohbet eden Uncuoğlu, AK Parti’nin seçim beyannamesinde söz verdiği icraatların bir bir hayata geçirilmeye başlandığını esnaflara anlattı.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2015, 15:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER