banner28

Ülkemizin Geleceğini Aydınlığa Çıkaracağız

AK Parti İl Kadın Kolları’nın Karasu’da düzenlediği programda konuşan Başkan Toçoğlu, “Biz sizlerin karşısına her zaman sizlerin ve ülkemizin geleceği için çıktık. Bugün de onun için geliyoruz. İnşallah 16 Nisan’da gideceğiz evet mührünü basacağız ve ülkemizin geleceğini aydınlığa çıkaracağız” ifadelerini kullandı.

Ülkemizin Geleceğini Aydınlığa Çıkaracağız
banner3

Milletvekili Uncuoğlu ise, “Milletin iradesi ne zaman tek parti de buluştu o zaman istikrara kavuştuk. Yeni sistemle çift başlılığa, hükümetsiz kalmaya ve koalisyonlara elveda diyoruz” dedi. Kılıç ise; “16 Nisan’da sandıkta yine bir tarih yazacak ve Sakarya’dan Türkiye’ye çok güçlü bir evet göndereceğiz” dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti İl Kadın Kolları tarafından Karasu’da düzenlediği programa katıldı. Karasu Rönesans Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen programda AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, AK Parti Karasu İlçe Başkanı İshak Sarı, AK Parti Karasu İlçe Kadın Kolları Başkanı Nesrin Basmacı, meclis üyeleri ve çok sayıda teşkilat mensubu kadın yer aldı.

 

Seçimin komutanları kadınlarımız

Programın selamlama konuşmasını yapan AK Parti Karasu İlçe Kadın Kolları Başkanı Nesrin Basmacı, “Birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde sürdürdüğümüz çalışmalarımıza 16 Nisan’a kadar devam edeceğiz. Karasu Kadın Kolları olarak sorumluluk bilinciyle güçlü bir evet için çalışacağız. Evinin ve teşkilatın yükünü çeken kadınlarımıza selam olsun. Güçlü bir Türkiye, tek devlet, tek bayrak, tek millet, tek vatan için evet diyoruz derken; Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, “Bugün Karasu’da referandumda evet çıkacağını kadınlarımızın gözünde görüyorum. Avrupa’ya gereken cevabı vereceğiz. Bu seçimin komutanları kadınlarımız çok güçlü çalışarak onlara bir ders verecekler. Kadın kollarımızı çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum” diye konuştu.

 

Kadının başaramayacağı şey yok

AK Parti Karasu İlçe Başkanı İshak Sarı, “Saygıdeğer kadınlarımız, insanoğlunun doğum ve ölüm gibi en kritik, en hassas zamanlarında yanında olduğunuz gibi ülkemizin ve milletimizin de en hassas ve kritik dönemlerinde yanında oldunuz. Toplumun temel taşı olan, ailesinin birliğini ve dirliğini sağlayan yiğit Türk Kadını, Erzurum’da Çanakkale’de verdiği mücadeleyi bugün evet için seçim meydanlarında veriyor. Haklı davasının arkasında olan kadının başaramayacağı şey yoktur. Bu sürecinde belirleyeni, sürükleyeni ve geleceğine sahip çıkanı hanım kardeşlerimiz olacaktır.”

 

Özgürlük için evet

Karasu’nun her zaman olduğu gibi coşkulu olduğunu vurgulayan AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, “16 Mart’ta Cumhurbaşkanımıza verdiğimiz sözü tutacağız. Kadınlar olarak Cumhurbaşkanımızın yanındayız. Sayesinde sadece seçme ve seçilme hakkı olan, dünyanın yarısını oluşturan kadınlarımız çok fazla hak kazandı. Devletimiz çocuğumuza kendimiz bakmamız için her şeyi yaparken, kendisi de bu sorumluluğu üstlenebiliyor. İnancımızı yaşamamıza engel olunan sıkıntılı günlerden bu güzel günlere geldik. Biz evet derken eskiden yapılan darbelerin olmaması için, özgürlüklerimiz için, evlatlarımız okul kapılarında başörtülerinden dolayı kalmasın diye evet diyeceğiz. Önümüzde 20 dakika gibi bir 20 gün var. Her yerde her ortamda eveti anlatmamız gerekiyor ve anlatacağız” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Ülkemizin geleceği için karşınızdayız

Teşkilat mensuplarına seslenerek ülkenin milletin geleceği için yine hep beraber yollarda olduklarını söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Yorulmadan, yüksünmeden, severek isteyerek bu yoldayız. Bu çalışmalarımızla ülkemizin önünü açacağız. 15 yıl önceki Türkiye ile bugünkü Türkiye arasındaki farkları saymaya kalksak sabaha kadar bitmez. Tüm ilçelerine nitelikli hizmet götüren belediyeler haline geldik. Bu güçlü hükümet ve istikrar ile oldu. Eski günleri tekrar yaşayıp çocuklarımıza kötü günleri miras bırakmamak için 16 Nisan çok önemli. Biz sizlerin karşısına her zaman sizlerin ve ülkemizin geleceği için çıktık. İnşallah 16 Nisan’da gideceğiz evet mührünü basacağız ve ülkemizin geleceğini aydınlığa çıkaracağız” şeklinde konuştu.

 

Artık oyunu millet kuracak

AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, “Türkiye çok zor zamanlar geçirdi. Bir pul parası bulamayan mahkemeler adaleti yerine getiremedi. Sokaklarda dolaşması gereken polis araçları deposuna benzin koyamadığı için hırsızları suçluları kovalayamadı, hastane kapılarında insanlarımız öldü, kızlarımız üniversite kapılarında bırakıldı. Bütün siyasi mücadelesinde millete hizmet yolunda her engeli aşmak için mücadele eden Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte millet iradesi egemen oldu. Koalisyonların zayıflığı yüzünden bu milletin inancıyla, başörtüsüyle, kahramanlığıyla derdi olanlar, zayıf hükümetler yüzünden bu memlekette at koşturdular. Siyaseti dizayn ettiler, medyayı ele geçirdiler, silahlı kuvvetler eliyle darbe yaptılar. İş adamları gazete ilanlarıyla hükümete muhtıra veriyordu. Devletin boş bıraktığı her yeri mafyalar doldurmuştu. Milli iradenin egemen olmadığı yere vesayet çökmüştü. Milletin iradesi ne zaman tek parti de buluştu o zaman istikrara kavuştuk. Koalisyonlarda har vurdular harman savurdular, devletin imkanlarını çarçur ettiler ve ülkemizin üzerinde oyunlar kurdular. Artık oyunu millet kuracak. Biz bundan sonra Cumhurbaşkanlarımızı seçeceğiz. Millete tepeden bakanlar değil milletin adamları Cumhurbaşkanı olacak. Yeni sistemle çift başlılığa, hükümetsiz kalmaya ve koalisyonlara elveda diyoruz.”

 

Heyecan bizi motive ediyor

AK Parti’nin kuruluşundan bu yana millete ve insanlara hizmet etmeye çalıştığının altını çizen AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Kurulduğumuzda hiç kimsenin aklından bu kadar hizmet geçmiyordu. İlk yıllarda 10 bin kişi olan mitinglerimizde şimdi 80-100 bin kişi var. Her gittiğimiz yerde sevgi ile heyecan ile karşılaşıyoruz. Bu heyecan bizi ciddi anlamda motive ediyor. Ben bunun için Kadın kolları teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Böyle omuz omuza ve gönül gönüle olmak çok kıymetli. Allah’ın izniyle 16 Nisan’da sandıkta yine bir tarih yazacak ve Sakarya’dan Türkiye’ye çok güçlü bir evet göndereceğiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2017, 15:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER