Toçoğlu: Sonuca Saygı Duyacağız

Oy kullanma işlemini tamamladıktan sonra MedyaRota'ya açıklamalarda bulunan Başkan Toçoğlu, "Demokrasinin vazgeçilmez unsuru sandıkta vatandaşlarımızın vermiş olduğu karara hep birlikte saygı duyacağız" dedi.

Toçoğlu: Sonuca Saygı Duyacağız
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri için oyunu kullandı. Serdivan Zübeyde Hanım Ortaokulunda oyunu kullanan Başkan Toçoğlu'na AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken eşlik etti. Başkan Toçoğlu oyunu kullandıktan sonra kendisiyle aynı okulda oy kullanan AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Çiğdem Erdoğan Atabek ve partililerle bir süre sohbet etti.

Türkiye'nin tüm illerinde oy kullanma işlemi devam eden seçimlerle ilgili MedyaRota'ya açıklama yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, "Vatandaşlarımız hiçbir rahatsızlık duymadan oylarını kullanıyorlar. Bu bütün Türkiye'de böyle olacak. Demokrakrasinin vazgeçilmez unsuru ve her şeyi belirleyen sandık olduğuna göre vatandaşlarımızın vermiş olduğu karara da hep birlikte saygı duyacağız. Seçimlerin hem Sakarya'mız hem Türkiye'miz için hayırlı sonuçlar vermesini Allah'tan niyaz ediyorum" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2018, 12:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER