TOÇOĞLU ŞANSINI BU KEZ DE İP'TE DENEYECEK!

Enver Toçoğlu listede yer garantisi alarak İyi Parti’den aday adayı oldu. Sürekli parti değiştirerek dikkat çeken isimler arasında giren Toçoğlu şansını İP’de deneyecek!

TOÇOĞLU ŞANSINI BU KEZ DE İP'TE DENEYECEK!
banner3

Sakarya’da sürekli bir karşılığı olduğu iddiası ile siyaset sahnesinin içerisinde yer alan Enver Toçoğlu bu kez de İyi Partiye geçti. Toçoğlu Doğruyol ile başladığı siyaset hayatından sırasıyla MHP’den Büyükşehir Belediye başkanlığına aday, ardından da AK Parti’den milletvekilliğine aday adayı olmuştu.

Enver Toçoğlu’nun İYİ Parti’den liste garantisi aldığı iddia edilirken Sakarya seçmeninin karşısına şimdi de bu parti ile çıkacak. MHP’li iken AK Parti aleyhine söyledikleri uzun süre konuşulan Enver Toçoğlu daha sonra ise AK Parti’ye geçerek herkesi şaşırtmıştı. 7 Haziran seçimlerinde kendi sırasını dahi ifade ederek seçim kampanyası yürüten Toçoğlu “Beni davet ettiler. Ben listenin 3. Sırasındayım. Kesin adayım” ifadeleri ile hatırlanırken listeye giremeyince de şehirde bazı aktörler ile ticaret yapmaya devam etmişti. Aynı Toçoğlu bu kez de Meral Akşener tarafından kurulan İP’ e geçti.

Listede yer almasına kesin bakılan Enver Toçoğlu’nun şimdilerdeki söylemi merak ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2018, 12:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER