TEVER’İN HALK GÜNÜ MESAİSİ!

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever’in özverili çalışmaları dikkat çekiyor. Seçim döneminin ardından da çalışmaları hızla sürdüren Tever bir yandan parti içi toplantılara katılırken diğer yandan ziyaretler ve vatandaşlarla görüşmelerini sürdürüyor.

TEVER’İN HALK GÜNÜ MESAİSİ!
banner3

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever’in çalışmaları dikkat çekiyor. İl Başkanlığı döneminde girilen son yerel seçimlerden yüksek oy oranı ile çıkan Sakarya bilindiği üzere hafta başı Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından tebrik edilmişti.

Marmara’da birinci, Büyükşehirler arasında ise 4.cü, Türkiye’de 5. Olan Sakarya’da alınan oy oranları nedeni ile Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından takdir edilen İl Yönetim kurulu ve başkan yunus Tever partisinin çalışmalarını sadece seçim dönemlerinde sürdürmediğini, her an ve zaman çalışmaları devam ettirdiklerini ifade ediyor.

Zamanının büyük bölümünü parti çalışmalarına ayıran Başkan Tever, gün içerisinde parti toplantılarına katılıp bir takım ziyaretlerinin yanı sıra belirlenen halk gününde İl Başkanlığına gelen vatandaşlar ile de görüşerek onları diniyor. Taleplerini alıp çözümü için ilgili mercilere iletiyor.

Halk gününde İl Binasına gelen yüzlerce vatandaşla görüşen Başkan Tever’in bu yaklaşımı memnuniyetle karşılanıyor.

Vatandaşların isteklerini çözüme kavuşturmanın birinci görevleri olduğunu ifade eden AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever “
Bildiğiniz üzere Vatandaşımızın teveccühü ile girdiğimiz son seçimde iyi derecede bir oy larak Cumhurbaşkanımızn övgüsüne mazhar olduk. Bizim önceliklerimizden biri de halkımızın talep ve şikayetlerinde çözüme aracılık etmek.

Bu sebeple, Vatandaşlarımızın istek, şikâyet ve önerilerini dile getirebilecekleri halk günü görüşmeleri kapsamında İl Başkanlığımızda gün boyunca hemşerilerimizle bir araya geliyoruz. Çözüm noktasındaki tüm istek, talep ve önerileri ara yüz kimliğimizi ortaya koyarak çözmeye çalışıyoruz. Onlar için çalışamaya devam edeceğiz. “ dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2019, 17:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER