Tever’den 18 Yaş Mesajı

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever Partisinin 18. Yaş günü münasebetiyle yaptığı açıklamada “Türkiye’nin son 17 yılına hizmetleriyle damga vuran, dik duruşu ve kararlılığıyla ülkemize maddi manevi çağ atlatan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükran borçluyuz.” dedi

Tever’den 18 Yaş Mesajı
banner3

AK Parti 18. Yaşında!

AK Parti Sakarya il başkanı Yunus Tever sosyal medyadan yaptığı açıklama ile partisinin 18. yaşını kutladı. Tever #AKParti18Yaşında ve #TürkiyeAKPartiileŞahlanıyor etiketine yazdığı mesajında “Kurulduğu günden itibaren türlü engel ve desiseleri, kumpas ve provokasyonları, milletin şaşmaz ve sarsılmaz iradesinden aldığı güçle boşa çıkaran hareket adıdır; AK Parti” ifadelerini kullandı.

İşte Tever’in 18. Yaş günü için yaptığı açıklama;

Liderimiz @RTErdogan: “Bugünden sonra Türkiye’mizde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” dedi ve 14 Ağustos 2001’de bu kutlu yürüyüş başladı. Bugün #AKParti18Yaşında Partimizi dev hizmetlerle, reformlarla bugüne taşıyan tüm dava arkadaşlarımıza ve milletimize kutlu olsun. Kurulduğu günden itibaren türlü engel ve desiseleri, kumpas ve provokasyonları, milletin şaşmaz ve sarsılmaz iradesinden aldığı güçle boşa çıkaran hareket adıdır; AK Parti.

İrade, erdem ve cesaret ile halkın iradesine, Hakk’ın rızasına uygun olarak sahip çıkandır AK Parti.

Demokrasiyi, adaleti ve kalkınmayı düstur edinmiş ve toplumun her kesimine, vatanımızın her karışına işte bu motivasyonla hizmetleri ulaştıran, gönül köprüleri kuran, barışın ve kardeşliğin teminatı olan, Türk siyasetinin en güçlü adıdır AK Parti. #AKParti18Yaşında

Kapatma davaları, sokak eylemleri, yargı darbe girişimleri, terör saldırıları ve ihanetin en alçağı 15 Temmuz darbe girişimiyle ket vurulmak istenen Türkiye ve milletimizin iradesi için bir an tereddüt etmeden göğsünü siper eden cesarettir AK Parti.

#TürkiyeAKPartiileŞahlanıyor

Kutlu davamızı kuran ve liderliğiyle davamızın ve ülkemizin ufkunu açan, Türkiye’nin son 17 yılına hizmetleriyle damga vuran, dik duruşu ve kararlılığıyla ülkemize  maddi manevi çağ atlatan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükran borçluyuz.

#TürkiyeAKPartiileŞahlanıyor

...

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2019, 11:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER