Tever Ramazan’da Dur Durak Bilmedi

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Ramazan ayı boyunca vatandaşlar ile bir araya gelerek çalışmalarını sürdürdü.

Tever Ramazan’da Dur Durak Bilmedi
banner3

Geçtiğimiz Aralık ayında göreve gelen AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Sakarya açısından başarılı bir seçim süreci geçirmesinin ardından çalışmalarına dur durak demeden devam ediyor. Ramazan ayı boyunca vatandaşların iftar sofrasına konuk olan Başkan Tever, gündüzleri de hasta ziyaretlerini sürdürdü. Tever, bunların yanı sıra siyasi çalışmalarına da hız kesmeden devam etti.

AK Parti Vatandaşla Hemhal Olanların Partisidir

Konuyla ilgili gazetemize konuşan Tever, “AK Parti’mizin kurucusu, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği doğrultuda çalışmalarımıza devam ediyoruz. AK Parti, sadece seçim süreçlerinde değil; her dönemde vatandaşla hemhal olanların partisidir. Bu anlayışla rahmet, mağfiret ve bereket ayı olan Ramazan’da hemşehrilerimizle bir arada olduk. Sorunlarını dinledik ve çözümleri için adımlar attık. Ramazan ayını vatandaşımızla iç içe tamamlamanın huzurunu yaşıyoruz. Bu duygu ve düşünceler ile tüm vatandaşlarımızın mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

İstanbul Daha Güzel Olacak

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleriyle ilgili de konuşan Başkan Tever, “İstanbul, 23 Haziran’da tarihinin en önemli seçimine gidiyor. Biz AK Parti kadroları olarak adayımız Binali Yıldırım ile kol kola bu süreci tamamlayacağımızı ve alnımız ak bir şekilde sandıktan çıkacağımızı düşünüyoruz. Sakarya’daki ekiplerimiz ile birlikte tam kadro sahada olacak ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Binali Yıldırım’a güçlü bir şekilde destek vereceğiz. İstanbul’da yaşayan Sakaryalı hemşehrilerimizden de adayımıza destek istiyoruz. İstanbul, Topal Dursun’un oğlu Binali Yıldırım ile daha güzel olacak inşallah” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2019, 16:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER