Tever'in İlk İl Başkanları Toplantısı

İl Başkanı Yunus Tever, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılacağı aday tanıtım programı öncesi iki gün süren il başkanları toplantısına katılmak üzere Ankara’daydı. Tever yarın da genişletilmiş il başkanları toplantısı için genel merkez binasında olacak.

Tever'in İlk İl Başkanları Toplantısı
banner3

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından düzenlenen İl Başkanları Kampı için Kızılcahamam’daydı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir başkanlığında gerçekleşen kampa AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Ali İhsan Yavuz, Mahir Ünal, Ömer Çelik, Harun Tüfekçi ve AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı katıldı. İl Başkanı Tever, iki gün süren kampla ilgili MedyaRota’ya açıklamalarda bulundu.

Başkan Tever, “Genel Başkan Yardımcımız Sayın Erkan Kandemir başkanlığında gerçekleşen il başkanları kampımızı geride bıraktık. İki gün süren kampımızda önümüzdeki yerel seçimler ile ilgili çalışmaları istişare ettik. Üçüncü günde ise genel merkezimizde Cumhurbaşkanımızın katılımıyla genişletilmiş il başkanları toplantımızı yapacağız. Akabinde Sakarya’ya dönecek ve Pazar günü Cumhurbaşkanımızı ağırlayacağımız programla ilgili son hazırlıklarımızı tamamlayacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019, 22:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER