Tever; Cumhurbaşkanımızın Çizdiği İstikamette Çalışmalara Tam Gaz Devam!

AK Parti teşkilatları ve belediye başkanları Cumhurbaşkanı Erdoğan Başkanlığında Ankara Kızılcahamam Kampında bir araya geldi. 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısına Sakarya'dan AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve teşkilat yöneticilerinin yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, İlçe Belediye Başkanları ve İlçe Teşkilat Başkanları tam kadro olarak katıldı.

Tever; Cumhurbaşkanımızın Çizdiği İstikamette Çalışmalara Tam Gaz Devam!
banner3

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla başlayan kamp hakkında konuşan AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, "AK Parti kurulduğu günden bugüne kadar olduğu gibi, bugün de milleti için çalışmalarına devam ediyor. 28'inci İstişare ve Değerlendirme Kampı için Kızılcahamam'dayız. Hayırlara vesile olsun" dedi.

Belediye Başkanlarının ve teşkilatlarının çalışmalarının değerlendirdiği toplantıda Erdoğan'ın mesajlarına dikkat çeken Başkan Tever, "Yoğun bir kampanya dönemini geride bıraktık. Sakarya teşkilatlarımız her ilçemizde çok çalıştı. Şimdi sıra belediye başkanlarımızda. Cumhurbaşkanımız'ın çizdiği istikamette, milletimizin verdiği mesaj doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2019, 17:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER