TEVER AÇIKLADI! FERİZLİ'DE BEKLENEN OLDU

AK Parti Ferizli İlçe Başkanı resmen belli oldu. Görev Muhsin Zurnacı'ya verildi.

TEVER AÇIKLADI! FERİZLİ'DE BEKLENEN OLDU
banner3

Geçtiğimiz seçim öncesi görevinden istifa eden AK Parti Ferizli İlçe Başkanı Dursun Ali Dal'ın yerine atama yapıldı. Ferizli'de yaşamadığı için partililerce tepki gören Dursun Ali Dal'ın koltuğu bir süredir boştu. AK Parti İl Teşkilatı ve Genel Merkez Teşkilat Başkanlığının yaptığı çalışmalar neticesinde Ferizli'nin yeni İlçe Başkanı belirlendi.

AK Parti Teşkilat Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Ferizli İlçe Başkanı olarak Muhsin Zurnacı'yı görevlendirdi. İl Başkanı Yunus Tever ve beraberindeki heyetle Ankara'ya giden Zurnacı, göreve resmen başlamış oldu. Ferizli'de AK Parti İlçe Başkanlığı görevine bu ismin getirileceği daha önceden de tahmin ediliyordu.

Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, "Genel Başkan Yardımcımız, Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemi'in başkanlığında yapıla istişare ve değerlendirmeler sonucunda Ferizli İlçe Başkanlığına atanan Sayın Muhsin Zurnacı'yı tebrik ediyoruz. Ferizli ilçe teşkilatımıza, ilimize ve partimize hayırlı, uğurlu olsun" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2019, 17:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER