Tecrübelerimi Adapazarı'na Hizmet İçin Kullanmak İstiyorum!

Aday adaylığı ile ilgili değerlendirmede bulunan Aday Adayı Işıksu, "Siyasette ve bürokrasideki tecrübemi belediye başkanı olarak sahaya yansıtmak ve Adapazarı'na hizmet etmek istiyorum. Adapazarı'nda vatandaşlarımızla beraberce çalışacak, hep birlikte başaracağız" dedi.

Tecrübelerimi Adapazarı'na Hizmet İçin Kullanmak İstiyorum!
banner3

Adapazarı Belediye Başkan Aday Adayı Mutlu Işıksu, NetMedya'yı ziyaret etti. Süreçle ilgili değerlendirmede bulunan Işıksu, MedyaRota Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil'e yürüttüğü çalışmalarla alakalı bilgiler verdi.

"AK Parti'nin Gösterdiği Her Aday Değerlidir"

Sürecin tüm aday adaylarına hayırlı olmasını dileyen Işıksu, "İlçe Başkanlığı dahil her kademesinde hizmette bulunduğum partimden aday adayı oldum. AK Parti'miz ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın aday gösterdiği tüm isimler değerlidir. Adapazarı için hangi isim en uygunsa genel merkezimiz o kişiyi aday gösterecektir. Hepimiz için hayırlı olsun." dedi.

"Alışılagelmiş Bürokratlardan Olmadım"

4.5 yıldır Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak görev yaptığını belirten Işıksu, "Devletimizin imkanları doğrultusunda şehrimizde önemli çalışmalara imza attık. Alışılagelmiş bürokrat kimliğinin dışında, milletin ayağına giden bir il müdürü olmaya çalıştım. Siyasette ve bürokrasideki tecrübemi belediye başkanı olarak sahaya yansıtmak ve Adapazarı'na hizmet etmek istiyorum. Adapazarı'nda vatandaşlarımızla beraberce çalışacak, hep birlikte başaracağız" şeklinde konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2018, 17:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER