banner28

Tayyar 'Sakarya İşi Bitirmiş!'

AK Parti Gaziantep Milletvekili Gazeteci Yazar Şamil Tayyar Serdivan'da kahvehane programına katıldı.

Tayyar 'Sakarya İşi Bitirmiş!'
banner3

Konferans vermek üzere Sakarya'ya gelen AK Parti Gaziantep Milletvekili Gazeteci Şamil Tayyar konuşmacı olduğu konferansın ardından AK Parti Serdivan İlçe başkanlığının programlarına katıldı.

Serdivan ilçe başkanlığınca bir kahvehanede düzenlenen programa katılan Milletvekili Tayyar 'Görüyorum ki Sakarya'da bu iş bitmiş' dedi.

 

Serdivan'da bulunan Agora Avm bölgesindeki bir kahvehanede düzenlenen programa Şamil Tayyar'ın yanısıra AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Serdivan ilçe başkanı Osman Çelik, Serdivan belediye Başkanı Yusuf Alemdar ve çok sayıda varandaş katıldı.

İlçe Başkanı Osman Çelik ve Belediye başkanı Yusuf Alemdar'ım selamlama konuşmasının ardından söz alan AK Parti Gaziantep Milletvekili Gazeteci Yazar Şamil Tayyar 'Sakarya'da gördük ki burada bu iş bitmiş. Gelmeden mnce Genel Merkezimizce yapılan bir anket sonucunu inceledik. Çok şükür ki Ülke genelinde referandum iyi bir sonuçla evet oylarının çokluğu ile geçecek. Sakarya'da bu ankete göre Türkiye de en iyi oy alan iller arasında. Burada sonuçlar % 75 lerde görünüyor. 16 Nisan'a kadar bu oranını daha da yukarı çıkacağına inanıyorum' dedi.

Değişecek Anayasa maddelerinden bahseden Şamil Tayyar , muhalefetin yalan yanlış ifadeler ile halkı kandırmaya çalıştığını söyledi. Tayyar Türkiyenin asıl sorununun muhalefet olduğunu, Ülkemizin muhalefet konusunda çok şansız olduğunu ifade ederek sözlerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2017, 21:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER