banner28

'Süper Güç Olmamızdan Korkuyorlar'

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ve AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ak, referandum çalışmaları kapsamında Korucuk Mahalle sakinleriyle bir araya gelerek yeni Anayasa hakkında bilgi verdi.

'Süper Güç Olmamızdan Korkuyorlar'
banner3

AK Parti İlçe Başkanı Mustafa AK, geçmişte Türkiye’de yaşanan seçim krizlerine vurgu yaparak “Gençler belki hatırlamayabilir ama bu krizlerin ilk hikâyesi 1946 yılına dayanıyor. O dönemin vesayet odakları artık bu ülkede Başbakanları kendileri seçemeyeceklerini anlayınca “açık oy gizli sayım” yöntemiyle Türkiye Cumhuriyeti tarihinde büyük bir rezalete ve usulsüzlüğe imza attılar.” dedi.

DİŞLİ: ÜST AKIL OLANLARI HAZMEDEMİYOR

Konuşmasında 15 Temmuz sonrasına dikkat çeken Başkan Dişli ise “ Dış güçler Türkiye’nin yakaladığı bu ivmeyi bir türlü hazmedemiyor. İstiyorlar ki; Türkiye Cumhuriyeti de Suriye ve Irak gibi olsun. Başta Almanya olmak üzere, bunların asıl sıkıntısı budur. 16 Nisan’dan sonra Türkiye’nin artık bir “süper güç” olacağından ve Uluslar arası sahada söz sahibi olacağından korkuyorlar” diye konuştu.

Ziyaret sonrası vatandaşların sorunlarını dinleyen Başkan Dişli, yapılacaklar konusunda gerekenlerin en kısa süre içerisinde hayata geçirileceğini ifade etti.

 

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2017, 11:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER