banner28

Sofuoğlu'ndan Adaylık Sinyali

Milli Motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın isteği üzerine kariyerini noktalayacağı açıkladı.

Sofuoğlu'ndan Adaylık Sinyali
banner3

Dünya Şampiyonu Kenan Sofuoğlu, yapacağı jübilenin ardından kariyerini noktalayacak. Dünya arenasında ülkemizi şampiyonluklarla temsil eden Kenan Sofuoğlu, sosyal medyada yaptığı açıklamada jubile kararının Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın isteği doğrultusunda olduğunu ifade etti.

24 Haziran seçimleri göz önüne alındığında Kenan Sofuoğlu’nun kariyerini noktalama kararı aday olacağı şeklinde yorumlandı. Sofuoğlu’nun Milletvekili Adaylığı olması durumunda Sakarya’dan seçilebilecek bir bölgeden olacağı tahmin ediliyor.

İşte Kenan Sofuoğlu’nun sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama; 
CUMHURBAŞKANIMIN İSTEĞİ ÜZERİNE YARIŞ  KARİYERİMİ NOKTALIYORUM!
Bu hafta sonu italya'da "JÜBİLE" yapma kararı aldık. Son zamanlarda yaşamış olduğumuz sakatlıklar, ailemin korkuları ve Cumhurbaşkanımın artık bırakmam gerektiği talimatı düşündüğümden erken bir zamanda bu kararı almamıza sebep oldu. Gözüm arkada kalmayacak çünkü Ülkemizi Dünya arenasında temsil edecek sporcular yetiştirdik,Şanlı Bayrağımızı onlara teslim ediyorum.20 yıl önce başlayan kariyerimizde hayalim Dünya Şampiyonalarında yarışabilmekti Şükürler olsunki Rabbim bize 5 kez şampiyon olmayı nasip etti. Bu şampiyonlukları almamızda çok kişinin emeği var! Bizi bu yolda destekleyen ve Dua'larını esirgemeyen herkese teşekkürlerimi sunarım.Yarıştığım takım ve sevenlerim için 12-13 Mayıs İtalya'da jubile yapacağız!
 

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2018, 17:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER