Sofu 'İstişaresiz işimiz olmaz'

Ak Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu yönetim üyeleri,  Kadın Kolları ve Gençlik kolları ile her gün sahaya yayılarak mütemadiyen faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Sofu 'İstişaresiz işimiz olmaz'
banner3

 

  Başkan Sofu, İlçe merkezinde  bir süredir devam ettirdiği esnaf ziyaretlerini, bu hafta itibariyle de aralıksız yürütmeye devam ederken, ilçemizde eğitim veren kurumları da ihmal etmeyip, vakit ayırarak okullar ile ilgili istişarelerde bulunuyor. “İstişaresiz İşimiz Olmaz” diyen Başkan, gittiği her ziyarette görüş ve önerilere dayalı fikir alışverişlerinde bulunup halkın nabzını tutuyor.

    Teşkilatın Kadın kolları da hafta başından itibaren sandık bazlı ev toplantıları gerçekleştirerek, kurum ve esnaf ziyaretlerinin yanı sıra ilçemizde hasta ve yaşlıları sık sık ziyaret edip, hayır dualarını alıyor.

Diğer taraftan Gençlik Kolları, özellikle akşamları “Ak Parti ile  Siyaset  Gençleşiyor” sloganıyla mahalle mahalle gezerek, gençlerle bir araya gelip sahada koordineli bir çalışma yürütüyor. İlçede eğitim görmekte olan üniversiteli gençlerle de bir araya geleler hoş bir sohbet ortamı gerçekleştiriyorlar.

Başkan Sofu “Teşkilatımızın kademeleri ile ilçemizin bütün mahalle ve sokaklarını gezerek, vatandaşlarımızdan aldığımız bilgileri değerlendiriyoruz. Ayrıca esnaf, yaşlı ve hasta ziyaretlerini gerçekleştiriyor, sandık kurulu ve ev toplantılarımıza düzenli bir şekilde devam ediyoruz.  Kısacası rutin programlarımızın üstüne, ek programlar yaparak zamanımızı yerel seçimlerde daha isabetli hamleler yapmak için değerlendiriyoruz. Her kesim ve görüşten vatandaşlarımızla bir araya gelerek istişare edip yol haritamızı çiziyoruz. Çalışmak özveri işidir Ak Parti teşkilatı olarak bunu benimsemiş bir yapıya sahibiz, vatandaşlarımız için ulaşılabilir bir siyaset yapıyoruz. İstikrarlı bir şekilde Hendek’te en iyisini gerçekleştirebilmek ve vatandaşlarımıza daha verimli olabilmek adına önce Millet diyerek,  Milletimize hizmet yolunda çalışmalarımıza devam ediyoruz.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2018, 10:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER