Serdivan Muhtarlar Derneğinden Başkan ERKEN'e Ziyaret

Olağan kongre sonrası Serdivan Muhtarlar Derneği Başkanı olarak yeni görevine başlayan Köprübaşı Mahalle Muhtarı Fikret Can, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Ak Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak ERKEN’ i ziyaret etti.

Serdivan Muhtarlar Derneğinden Başkan ERKEN'e Ziyaret
banner3

Serdivan Muhtarlar Derneği Başkanı ve Köprübaşı Mahalle Muhtarı Fikret CAN ve yönetim kurulu üyeleri İlçe Başkanı Burak Erken’ e dernek çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Dernek Başkanı Fikret CAN, Serdivan İlçesinin parlayan bir yıldız olduğunu belirterek, Serdivan muhtarlar derneğine ve muhtarlarımıza verdikleri destekten dolayı ilçe başkanı Burak Erken’e teşekkür etti.

Ak Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak ERKEN ise, Dernek başkanı Fikret Can’a ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun temennisinde bulunarak, şöyle devam etti ; ‘‘Serdivan Belediye Başkanımız Yusuf Alemdar başta olmak üzere ilçemizde bulunan sivil toplum örgütlerimiz ve muhtarlarımız ile son derece uyumlu çalışmalar yapmaktayız. Bu birlik ve beraberliğin sonucunda ilçemiz her geçen gün daha da büyüyerek Sakarya’mızın gözbebeği haline gelmiştir. Bundan sonrada gerek belediye başkanımız gerek sivil toplum örgütlerimiz ve de siz değerli muhtarlarımız ile aynı uyum içinde çalışmalarımıza devam ederek Serdivan halkımıza hizmete devam edeceğiz’’ diyerek ziyaretlerinden dolayı Serdivan Muhtarlar derneğine teşekkür etti.

 

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2018, 18:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER