banner28

Serdivan İçin Büyük Gün! Alemdar Projelerini Açıklıyor

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, vizyon projelerini Cumartesi günü gerçekleştirilecek lansman programında kamuoyu ile paylaşıyor.

Serdivan İçin Büyük Gün! Alemdar Projelerini Açıklıyor
banner3

Cumhur İttifakı AK Parti Serdivan Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar programa tüm vatandaşları beklediklerini ifade ederek; “Serdivanımız için incelikle planladığımız, gelecek dönem ilçemizin marka değerini daha da yukarılara taşıyacak projelerimizi ve yeni hedeflerimizi kamuoyuyla paylaşacağız.” dedi. 

Hız Kesmeden Devam

2009’dan bugüne hayata geçirilen vizyon projelerle Serdivan’ı; sosyal, kültürel ve ekonomik kalkınma noktasında şehrin parlayan yıldızı konumuna ulaştırdıklarını belirten Başkan Alemdar; “Serdivan bizim gönlümüzdeki en güzel tuval. Vatandaşlarımız ve tüm paydaşlarımızla birlikte renklendirdiğimiz bu güzel resmi, önümüzdeki dönem inşallah kaliteli hizmet anlayışımızla daha da güzelleştireceğiz. Serdivan hız kesmeden yükselmeye devam edecek.” ifadelerini kullandı.

Alemdar, 16 Mart Cumartesi 20.30’da Serdivan Belediyesi Kongre Salonu’nda gerçekleşecek lansman programına tüm vatandaşları davet etti.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 15:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER