banner28

Serdivan'ı Sakarya'nın Eskişehir'i Yapacağız!

MedyaRota ziyaretinde konuşan CHP Serdivan Belediye Başkan Adayı Zafer Kazan, "Serdivan'da Eskişehir modelini uygulayacağız. Eskişehir'deki gelişim tüm Türkiye'nin malumudur. Bizim ilçemiz de Sakarya'nın Eskişehir'i olacak" dedi.

Serdivan'ı Sakarya'nın Eskişehir'i Yapacağız!
banner3

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Serdivan Belediye Başkan Adayı Zafer Kazan, NetMedya'yı ziyaret etti. MedyaRota Genel Yayın Yönetmenine açıklamalarda bulunan Kazan, "Serdivan için önemli sosyal projelerimiz var. Halkımızla kucaklaşan bir yönetim anlayışı oluşturacağız. Kapıları yıkacağız. Şeffaf bir yönetim anlayışı hakim olacak" ifadelerini kullandı.

 

CHP'nin en başarılı belediye yönetimlerinden birini örnek aldıklarını belirten Kazan, "Serdivan'da Eskişehir modelini uygulayacağız. Cumhuriyet Halk Parti'mizin Eskişehir'deki başarısı be şehrin gelişimi tüm Türkiye'nin malumudur. Burada yapılan çalışmaları titizlikle inceledik. Aynısını Sakarya'da uygulayacağız. Serdivan, Sakarya'nın Eskişehir'i olacak" şeklinde konuştu.

 

 

ROZETSİZ BAŞKAN OLACAĞIM

 

Seçimlerin ardından göreve başlamadan parti kimliğini kullanmayacağını ifade eden Zafer Kazan “Rozetimi çıkarıp halkın başkanı olacağım. Tüm Serdivanlılara hizmet götürüp farkı göstereceğiz. Bu vesile ile CHP dışındaki tüm parti seçmenlerinden bir kez, farkı görmeleri adına emanet oy istiyorum.” diyerek sözlerini bitirdi.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2018, 16:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER