Serdivan Delegeleri Oyladı

AK Parti Serdivan İlçe Teşkilatı kongrede oy kullanacak olan delegeleri seçti. Kongre süreci ile ilgili konuşan İlçe Başkanı Burak Erken,” Serdivan İlçe Teşkilatımızda bulunan 21.000 üyemizin içinden 400 tane delegemizi seçerek Teşkilatımızı daha fazla güçlendirerek yolumuza devam edeceğiz “dedi.

Serdivan Delegeleri Oyladı
banner3

AK Parti Serdivan İlçe Teşkilatı’nda delege seçimleri tamamlandı. Büyük bir coşkuyla başlayan seçimlere AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken’in yanı sıra AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ve çok sayıda partili katıldı.

“Teşkilatımızı Daha Fazla Güçlendireceğiz”

AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken şu ifadeleri kullandı,” Kasım başında başlayan partimizin kongre sürecinde bizde Serdivan İlçe Teşkilatı olarak bugün delege seçimlerimizi icra ediyoruz. Bundan sonrada genel merkezimizin belirlediği kriterler doğrultusunda Koordinatör Milletvekillerimizin, İl Başkanımızın, Belediye Başkanlarımızın ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimizin istişaresiyle bu süreç devam edecek. 6 Nisana kadar ilçe kongrelerini partimiz bitirecek. Bizde bugün Serdivan İlçe Teşkilatında 21.000 üyenin içinden 400 tane delegemizi seçiyoruz. Serdivan İlçe Teşkilatını daha fazla güçlendirerek yolumuza devam edeceğiz diyor teşekkür ediyorum.”

“Seçim Süreci Hayırlı Olsun”

Oyunu kullanan AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek,” Bugün bizim için önemli günlerden birisi. Hepimizin bildiği üzere ilçelerimizin delege seçim süreci başlamış bulunmakta. Bugün önce İl Başkanımızla birlikte Serdivan ilçemizi ziyaret ettik, oylarımızı kullandık. Akabinde Adapazarı ilçemizi ziyaret edeceğiz. Kongre sürecinin hem ilçemize hem de ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

“Kongreler Bayramlarımızdır”

Kongre sürecinden bahseden AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever,” Kongre süreçlerimiz delege seçimleriyle başlamış oldu. İnşallah 15 Aralık itibarıyla ilçelerimizde delege seçimlerini tamamlamış olacağız. Kongreler bizim bayramlarımızdır. Şu anda delege seçimlerini tamamlayan ilçelerimiz oldu fakat bazıları büyük mahalleler olduğu için mahallerle beraber ayrı ayrı delege seçimlerimiz tamamlanıyor. İnşallah Ocak ayı itibariyle de İlçe Başkanlığı seçimlerimize başlayacağız. Mayıs ayı itibariyle o süreci de tamamlamış olacağız. Rabbim partimize Sakarya’ mıza kongre süreçlerini hayırlı kılsın. Hepinizi saygıyla selamlıyorum” ifadelerini kullandı.

“İlk Günkü Heyecanla”

İlçe Teşkilatına gelerek oyunu kullanan Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar her bir parti mensubunun ilk günkü heyecanla çalıştığını söyleyerek,” Evet bugün hepimizin şahit olduğu gibi AK Parti Serdivan ilçe Teşkilatında delege seçimlerinin yapıldığı yerdeyiz. Teşkilatımızda üyelerimizin bu süre içindeki heyecanlarını hep beraber izliyoruz. Partimizin kuruluş yılındaki heyecan neyse kurulduğundan beri görev yapanlar, daha sonradan partimize gelen arkadaşlarımızla birlikte aynı heyecanı bugün burada görmüş olmaktan mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Her geçen gün büyümeye devam eden AK Parti inşallah Türkiye’deki 17 yıllık iktidarına daha büyük başarılara imza atmak için büyüyerek Türkiye’yi büyüterek geleceğe daha emin adımlarla gidebilmemizi sağlayacak bizi orda buluşturacak. Arkadaşlarımın tamamına hayırlı olsun diyor teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2019, 19:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER