banner28

Şehrimiz İçin Hayırlı Olsun

Ankara’daki AK Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongresine katılan Başkan Toçoğlu, sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu. Başkan Toçoğlu, “Sayın Cumhurbaşkanımız bugün evine dönüyor. Sakarya olarak her zaman yanındayız. Rabbim bu yolculuğu mübarek kılsın” dedi. Toçoğlu, ayrıca MKYK üyeliğine seçilen Uncuoğlu ve MDK üyeliğine seçilen Üstün’ü de tebrik etti.

Şehrimiz İçin Hayırlı Olsun
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongresine katıldı. Ankara’daki kongreyle ilgili düşüncelerini sosyal medya hesabından paylaşan Başkan Toçoğlu, “Demokrasi, değişim, reform. Yeni atılım dönemi ülkemize hayırlı olsun. Sakarya teşkilatı olarak bu tarihi güne şahitlik ediyoruz. Salonda muhteşem bir tablo var. Sayın Cumhurbaşkanımız bugün evine dönüyor. Sakarya olarak her zaman yanındayız. Rabbim bu yolculuğu mübarek kılsın” görüşlerini paylaştı.

 

Başkan Toçoğlu’ndan tebrik

Toçoğlu ayrıca Merkez Karar Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen Recep Uncuoğlu’nu ve Merkez Disiplin Kurulu üyeliğine seçilen Ayhan Sefer Üstün’ü de tebrik etti. Toçoğlu, “AK Parti MKYK üyeliğine seçilen Recep Uncuoğlu kardeşimi ve MDK üyeliğine seçilen Ayhan Sefer Üstün kardeşimi tebrik ediyorum. Çok sevindik. Şehrimiz için hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2017, 08:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER