Şehit Fethi Sekin'in Babasından Tever'e Ziyaret

Şehit Polis Memuru Fethi Sekin’in babası Mehmet Zeki Sekin, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever’i ziyaret etti.

Şehit Fethi Sekin'in Babasından Tever'e Ziyaret
banner3

2 yıl önce İzmir Adliyesi önünde terör örgütü PKK tarafından düzenlenen saldırıda şehit düşen polis memuru Fethi Sekin’in babası Mehmet Zeki Sekin AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever’i ziyaret etti.

Şehit Babasının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Başkanı Tever, “Fethi Sekin, yaptığı kahramanlıkla büyük bir terör eylemini engelledi. Devletimiz ve milletimiz kendisine minnettardır. Böyle bir kahramanı yetiştirdikleri için babası Mehmet Zeki Sekin abimizin şahsında tüm ailesine milletimiz adına şükranlarımızı ilettik. Başta Sakarya olmak üzere tüm Türkiye’de Fethi Sekin adı yaşatılacak ve nesillere yaptığı kahramanlık anlatılacaktır” dedi. Baba Sekin ise AK Parti İl Başkanı Yunus Tever’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek, görevinin hayırlı olmasını diledi.

Konuyla ilgili AK Parti Sakarya İl Başkanlığına ait sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Görevinin başında hainlere karşı mücadele ederek büyük bir saldırının önüne geçen kahraman şehidimiz Fethi Sekin’in Kıymetli Babası Mehmet Zeki Sekin bugün partimizi şereflendirdi. Şehit babasına ziyaretleri için teşekkür ediyor, tüm şehitlerimize bir kez daha rahmet diliyoruz” ifadelerine yer verildi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2019, 13:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER