banner28

SEÇİM ÇALIŞMALARI RENKLİ GÖRÜNTÜLERİDE ORTAYA ÇIKARIYOR!

Yerel seçimlere 40 gün kala adaylar tam saha çalışmalarını sürdürüyor. Cumhur ittifakının Büyükşehir adayı Ekrem Yüce başta Adapazarı’nda Mutlu Işıksu, Erenler’de Fevzi Kılıç ve Serdivan’da Yusuf Alemdar çalışmalar esnasında halkla temasları ve onlarla olan iletişimi dikkat çekiyor.

SEÇİM ÇALIŞMALARI RENKLİ GÖRÜNTÜLERİDE ORTAYA ÇIKARIYOR!
banner3

AK Parti adayları çalışmalarını hızlandırarak sürdürüyor. SKM programlarına göre Sabah 10’da başlayan programlar gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürüyor. Gönül Belediyeciliği sloganı ile seçimlere giren AK Parti’de aday gösterilen isimlere halkın teveccühü de oldukça fazla. Saha çalışmalarında birbirinden renkli görüntülerin gözlemlendiği saha çalışmalarında adaylar zaman zaman döner tezgahında döner keserken zaman zaman da bahçede bel sallıyor.

 

Çalışmalarını toplumun her kesiminde sürdüren Büyükşehir Adayı Ekrem Yüce bir gece aniden bir öğrenci evine ailesi ile giderek mutfakta menemen yapıyor, Adapazarı Adayı Mutlu Işıksu Döner tezgahında usta dönercilere taş çıkartırcasına döner kesiyor, Erenler’de Fevzi Kılıç bölgede fazlaca tarım arazisi olmasına da dikkat çekercesine bir teyzenin bahçesinde bel sallıyor. Öte yandan Serdivan’da başarılı çalışmalar yapan Başkan ve başkan adayı Yusuf Alemdar’da usta terziler gibi dikiş dikiyor.
Adayların bu tarzdaki fotoğrafları ve görüntüleri sosyal medyada büyük beğeni alıyor.

 

İşte O görüntüler ;

 

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2019, 11:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER