banner28

Sapancalı Eski Başkanlar Sosyal Medyada Kavga Etti

İBB Başkanlığı seçimlerinin ardından eski Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer sosyal medya hesabından değerlendirme yaptı. Yılmazer’in değerlendirmesine yorum yapan eski Sapanca İlçe Başkanı Nazmi Bostancı, “Kendini tarif ediyorsun” şeklinde cevap verdi.

Sapancalı Eski Başkanlar Sosyal Medyada Kavga Etti
banner3

İstanbul seçimlerinin ardından sosyal medyada değerlendirme yapan Sapanca eski belediye başkanı Aydın Yılmazer’e cevap eski teşkilat başkanından geldi. İkilinin sosyal medyada ki kavgası adaylık sürecinde yaşananların gün yüzüne çıkması olarak yorumlandı

Sapanca eski belediye başkanı Aydın Yılmazer’in sosyal medyada yaptığı paylaşımın ardından AK Parti Sapanca eski ilçe başkanı Nazmi Bostancı'nın yorumuna verdiği cevaplar ilçede günün konusu oldu. Yılmazer’in İstanbul seçimlerini değerlendirirken ‘MIŞ gibi’ yorumunda bulunması Nazmi Bostancı tarafından ‘Kendini tarif ediyorsun’ cevabıyla ortalık toz duman oldu.

Aydın Yılmazer’in tartışmanın fitilini ateşleyen yorumu; “Mış gibi olunur ise durum bu olur. Çalışıyormuş gibi gözüküp çalışılmazsa, teşkilatı olmayıp teşkilatçıymış gibi olunursa, samimi olmayıp samimiymiş gibi gözükürse, dava insanı olmayıp dava insanıymış gibi lanse edilirse, gerçek kişiler uzaklaştırılırılıp münafık tipler teşkilatlarda ve ilgili yerlerde yer alırsa, dindar olmayıp dindarmış gibi gözükür ise durum bu olur REİS'İM. Size ve gerçek dava insanlarına Allah yar ve yardımcısı olsun” şeklinde paylaşımda bulunmuştu. Bu paylaşımın altına ise eski ilçe başkanı Nazmi Bostancı, “Kendini tarif ediyorsun bu bir itiraftır” diye yorum yaptı. Bostancı'nın yorumu, Yılmazer'i oldukça kızdırdı.

Yılmazer, Nazmi Bostancı’nın yorumuna karşılık, "Senin kapasiten, algılama düzeyin belli bu kadar işte. Yaran varsa konuş, yoksa sus adam sansınlar. Sen beni değerlendirecek kişi değilsin, seviyeni bil olayı kişiselleştirme. Ablanın kızını kadın kolları başkanı yap, diğer akrabanı gençlik kolları yap. Sapanca’da adam kalmadı. Gel de sen eleştir. Haydi, git oradan seviyesiz. Sen benim dava adamlığımı eleştirmeyi, bırak eleştirmek tırnak olamazsın. Yarası var ki fırladı bir yerlerden" şeklinde ağır ifadeler kullandı.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2019, 16:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER