Şampiyona Motosikletli Gençler Eşlik Etti

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Kenan Sofuoğlu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ve AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken ile birlikte Kazımpaşa Gençlik Buluşması’nda gençlerle bir araya geldi.

Şampiyona Motosikletli Gençler Eşlik Etti
banner3

Kazımpaşa’da gerçekleştirilen buluşma öncesinde gençler, AK Parti Serdivan İlçe Teşkilatı önünde toplanarak oluşturdukları motosikletli konvoyla Milletvekili Adayı Kenan Sofuoğlu’na Kazımpaşa’ya kadar eşlik etti.

Sofuoğlu’na Gençlerden Yoğun İlgi

Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği buluşmada, AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Osman Çelik, AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Haldızoğlu, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş yer aldı.

Bir İmza Daha Atacağız

24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan seçimin önemine değinen AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, geçmiş dönemlerin hizmetlerini, AK Parti’nin yapmış olduğu icraatlarla karşılaştırarak “Bugüne kadar olduğu gibi bu seçimde de halkımızın desteğiyle tarihe bir imza daha atacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızdan ve AK Partimizden desteğimizi hiçbir zaman esirgemeyeceğiz.” dedi.

Sözümüzün Arkasındayız

Konuşmasına vatandaşların Kadir Gecesi’ni tebrik ederek başlayan Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediye meclis üyeleri ve muhtarlar ile birlikte Serdivan’ın merkezinden en uç noktasına kadar hizmet götürme gayreti içerisinde olduklarını belirterek “Allah’a şükürler olsun ki, bugüne kadar vatandaşlarımıza verdiğimiz sözlerin altında kalmadık. Her birini özenle yerine getirdik. Bundan sonra da sözümüzün arkasındayız.” ifadelerini kullandı.

Başkan Alemdar, vatandaşlara, hali hazırda süren altyapı çalışmalarının hemen ardından Kazımpaşa yolunda asfaltlama çalışmalarının da başlatılacağını söyledi.

İlk Kez Yarışmadan Bir Ramazan Geçireceğimi Düşünüyordum Ta Ki...

Kazımpaşa’da gençlerin ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Sofuoğlu, siyasi kariyerinin başlama hikayesini vatandaşlarla paylaştı.

Kendisinin vekil adaylığı ile ilgili olan gelişmeleri 21 Mayıs 2018 tarihine kadar basında çıkan haberler üzerinden takip ettiğini belirten Kenan Sofuoğlu “ İlk kez yarışmadan, düşük tempolu bir Ramazan geçireceğimi düşünüyordum ta ki 21 Mayıs’ta Sayın Cumhurbaşkanımızdan aldığım telefona kadar. 21 Mayıs günü Cumhurbaşkanımız telefon ederek, ‘Rızan varsa seni Sakarya’dan Milletvekili Adayı yapmak istiyorum.’ dedi. Ben de Cumhurbaşkanımıza ‘Siz nasıl uygun görürseniz, ben göreve hazırım, ülkeme, milletime ve AK Parti’ye hizmet etmekten onur duyarım.’ dedim. “

Gençlerimizin Vekil Abisi Olmak Yolunda Elimden Geleni Yapacağım

Milletvekilliğinin önemli bir görev olduğunu belirten Sofuoğlu, siyasete girmekteki en önemli amacının da spor bağlamında gençlere katkıda bulunmak olduğunu ifade etti.

Sakaryaspor’un daha iyi yerlere gelebilmesi adına projeleri olduğunu da açıklayan Sofuoğlu, “Sakaryamız için gençlerimiz için Sakaryaspor’umuz için hayata geçirmek istediğim projelerim var. Allah nasip eder de milletvekili olursak bu projelere başlayacağız. Katıldığım toplantılarda hep gördüm ki gençlerimizin en büyük arzusu Sakaryaspor’u daha iyi yerlerde görmek. Bu yüzden gençlerimizin arzu ettiklerini hayata geçirmek için çalışacağız. Elimden geleni yapacağım, inşallah faydalı olmaya çalışacağım, tabi ki sizlerin de desteğiyle. Tek derdim verilen görevin hakkını verebilmek. Bu yolda gayret göstererek gençlerimizin vekil abisi olmak yolunda elimden geleni yapacağım.” dedi.

Program sonrası Kazımpaşa Birlik Spor’un lokaline de misafir olan protokol üyeleri kulüp üyeleriyle birlikte hatıra fotoğrafı çekildiler.

 

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 15:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER