Sakarya Vekilleri Sosyal Medyada Birbirine Girdi!

MHP Milletvekili Levent Bülbül ve İYİ Parti Milletvekili Ümit Dikbayır, sosyal medyadan birbirlerine girdi.

Sakarya Vekilleri Sosyal Medyada Birbirine Girdi!
banner3
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener hakkında söylediği sözlerden sonra Milletvekilleri de tartışmaya dahil oldu. Meral Akşener'in yeğeni olan Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, kendine ait sosyal medya hesabından yaptığın açıklamalar ile doğrudan Devlet Bahçeli'yi hedef aldı. MHP Genel Başkanını AKP sözcüsü olarak tanımlayan Dikbayır, "Bize savurduğun tehditleri keşke sana 'Zürriyetsiz' dediklerinde de söyleyebilseydin" şeklinde sert ifadeler kullandı.
 
Ümit Dikbayır'ın bu açıklamalarına tepki ise MHP Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül'den geldi. Dikbayır'ın açıklamalarını küstahça bulan Levent Bülbül, "Bu zat, halasını koruyayım derken, DESTURSUZ bağa  girmektedir. Yarın bu bağda destursuz ve ortada kalmak var... Ama pişmanlık kar etmeyecektir" dedi.
 
İŞTE O AÇIKLAMALAR
Ümit Dikbayır;
AKP Sözcüsü , MHP’nin (sözde) bilge lideri , ancak özde genel başkanımız Meral Akşener’in ifade ettiği gibi SARAY YANCISI, bugün ağzından salyalar akıtarak tehditler ve hakaretler savuruyor. Bugün FETÖ nün kalktığı koltuğa oturanlar, sarayın bahçesinde yuvarlananlar , her türlü Milliyetçiliği ayaklarının altına almış olanlara paspas olanlar bize Türk Milliyetçiliğini öğretmeye kalkmasınlar.
Sesinin sahibi , büyük ortağı ve yancılığını yaptığın iktidardan aldığın cesaret ve talimatla bize savurduğun tehditleri keşke sana “Zürriyetsiz” dediklerinde de söyleyebilseydin.

8 Şehidimizin olduğu bir günde siyaset yapmak, muhalefete muhalefet etmek, dahası bir parti liderini tehdit etmek nasıl bir akıl tutulmasıdır?
NE KADAR DA BEDAVADAN, KAHRAMANLIK HİKAYESİ OLUŞTURULUYOR. BU ÜLKENİN GENÇLERİ, ÇOCUKLARI ÜZERİNDEN SİYASİ RANTLAR ELDE ETME TEŞEBBÜSÜ İÇERİSİNDE OLAN ŞAHISLAR; VİCDAN YOKSUNU ZAVALLI KİŞİLERDİR. YAZIKLAR OLSUN!
BU MUDUR GENÇLER
ÜZERİNDEKİ HAYALLERİNİZ?
HER DURUMDA ÇOCUKLARI ÖNE ATARAK MI KENDİNİZCE BİR BAŞARI SAĞLAYACAĞINIZI UMUYORSUNUZ? SİYASİ ARENADA BECEREMEDİĞİNİZ İŞLERİ, YAPTIĞINIZ YANLIŞLIKLARI VE BİTİK DURUMUNUZU ÇOCUKLARI KULLANARAK MI DÜZELTECEĞİNİZİ ZANNEDİYORSUNUZ?
DÜNE KADAR AĞIZ DOLUSU KÜFÜR ETTİKLERİNİZİN BUGÜN ETEĞİNE YAPIŞARAK, ŞİMDİLERDE HARAP OLMUŞ VAZİYETİNİZİ; GENÇLERİ ALET EDEREK Mİ KURTARACAĞINIZI ZANNEDİYORSUNUZ?
ÇEKİN O PİS ELİNİZİ ÇOCUKLARIMIZIN ÜZERİNDEN!! ÇEKİN O KİRLİ ZİHNİYETLERİNİZİ GENÇLERİMİZİN HAYALLERİNDEN!!
O ÇOCUKLARIN SİZE EMANET OLDUĞUNU UNUTMAYIN.
YADA ÇOK HIRSINIZ VARSA BUYURUN KENDİNİZ GELİN.
GELECEĞE DAİR HAYALLERİ OLAN BAŞKA ANALARIN ÇOCUKLARINI KULLANMAYA KALKMAYIN...
Eleştirilere cevap vermek, karşı eleştiri yapmak varken, sırtını iktidara dayayıp tehdide kalkışmak, sokaklarda kardeşi kardeşe kırdırmak isteyenlere diyecek söz bile bulamıyorum. Beceriksiz yönetimlerin ülkemizi düşürdüğü bu vahim tabloyu örtbas etmek için gündem oluşturarak kardeşi kardeşe kırdırmaya uğraşanlar bilmelidir ki Başbuğ Alparslan Türkeş’in söylediği gibi "Fikirler kaba kuvvetle değil, ancak kendilerinden daha üstün fikirlerle mağlup edilebilirler!"
 
 
Levent Bülbül;
Akraba kontenjanından kendini nimet yerine koyduran şahıs, Lidere hakaret ederek edepten ve hayadan yoksunluğunu tescil etmiştir.
Bu zat, Ülkücü hareketin liderine ve bu sayede Ülkücü harekete ağzından salyalar akıtarak hakaret ederek, KÜSTAHLIKTA sınır tanımadığını göstermiştir.
Bilinmelidir ki; Ülkücü hareketin liderine bu şekilde dil uzatma pervasızlığının ve terbiyesizliğinin bedeli elbet olacaktır.
Liderimizin, bu şahsın Halası'na yaptığı İHTAR anlaşılan ağır gelmiş.
Ancak hatırlatalım ki; Liderimizin ihtarı boşa değildir. Hafife alınmamalıdır.
Bu zat, halasını koruyayım derken, DESTURSUZ bağa  girmektedir. Yarın bu bağda destursuz ve ortada kalmak var...
Ama pişmanlık kar etmeyecektir.
Siyasette OMURGASIZ'lığı ile nam salmış olan, sarayı basarım deyip ilk davette, kuyruğunu sallayıp depar atarak saraya koşan; Çiller'in ÇAKMASI, CHP'nin LASTİĞİ, HDP'nin YANCISI, FETÖ'nün PASPASI olan yeni keşfedilen HALA İle beraberlik, acıdan ve pişmanlıktan  başka bir şeye sebep olmayacaktır."
Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2018, 17:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER