Sakarya'nın Sesi Oldu

Fındık piyasası hakkında sorularla muhattap olan olan lütfi Bayraktar, Sakarya’nın kuzey bölgesinde Karasu, Kocaali, Söğütlü gibi ilçelerde yakından tanınan birisi. Çiftçilerin de bir nevi sesi olmak isteyen Lütfi Bayraktar, fındık üreticileriyle de sürekli bilgi alış verişinde bulu

Sakarya'nın Sesi Oldu
banner3

 

AK Parti Sakarya Milletvekili adayları arasında en dikkat çeken isim olan Lütfi Bayraktar, Fiskobirlik Genel başkanı olması münasebetiyle, fındıkçı esnafları, fındık üreticisi çiftçilerin de bir nevi umudu durumunda. Fındık piyasası hakkında sorularla muhattap olan olan lütfi Bayraktar, Sakarya’nın kuzey bölgesinde Karasu, Kocaali, Söğütlü gibi ilçelerde yakından tanınan birisi. Çiftçilerin de bir nevi sesi olmak isteyen Lütfi Bayraktar, fındık üreticileriyle de sürekli bilgi alış verişinde bulunuyor.

 

Esnaf ve halka iç içe

Öte yandan Sakarya’yı karış karış gezen Lütfi Bayraktar, gittiği ilçelerde pazaryerlerini de ziyaret ederek, burada esnafın istek, sıkıntı ve taleplerini de dinlemeyi ihmal etmiyor. Serdivan, erenler, Karapürçek, Geyve, Arifiye’de Pazar esnafını yerinde ziyaret eden Lütfi Bayraktar, ilçe halkının da kendisine gösterdiği teveccüh karşısında da Sakarya’da 7 - 0 olacağının heyecanını yaşadı.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2018, 12:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER