Sakarya'da Basmadık Yer Girilmedik Sokak Kalmayacak!

AK Parti’de Seçim çalışmaları son sürat devam ediyor. Adayların açıklanmasının ardından 1 Şubat itibarı ile oluşturulan Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) başkanlığında oluşan heyet tüm ilçeler ve büyükşehirin programlarını hazırlayıp uygulanmasını sağlıyor.

Sakarya'da Basmadık Yer Girilmedik Sokak Kalmayacak!
banner3
AK Parti 31 Mart yerel seçimleri için tam kadro sahada yerini aldı.
Büyükşehir belediye adayının ardından ilçe başkanları da açıklayan teşkilat 1 Şubat itibarı ile oluşturduğu SKM ile tüm ilin programlarını hazırlayıp saha da basmadık yer bırakmamayı hedefliyor.
AK Parti Sakarya il başkan yardımcısı, yerel yönetimler başkanı Enver Tok başkanlığında oluşturulan Seçim Koordinasyon Merkezi her sabah erken saatlerde toplantı yaparak günün planlamasını ve bir önceki günün raporlamasını yapıyor. Yapılan çalışmaları an an genel merkez sitesine de yükleyen SKM yoğun mesaisini günün ilerleyen saatlerine kadar sürdürüyor.

SKM çalışmaları hakkında Medya Rota’ya bir açıklama yapan AK Parti Sakarya Yerel Yönetimler Başkanı Enver Tok “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile yaptığımız aday tanıtım programının ardından toplanarak Seçim Koordinasyon Merkezimizi oluşturduk. Şahsımın başkanlığında 29 Ocak’ta oluşan heyetimiz hemen 1 Şubat itibari ile de çalışmaya başladı. Yaptığımız programlarla adaylarımız Sakaryanın ber bölgesinde vatandaşlarla buluşup onların gönüllerini kazanıyor. Çok iyi geri dönüşler alıyoruz. Yaptığımız tüm çalışmaları anlık olarak Akseçim sistemine de girerek Genel merkezimize raporluyoruz. İnanıyoruz ki yerel seçimlerde Sakarya olarak çok iyi bir oran yakalayıp tüm belediyeleri Cumhur ittifakı olarak alacağız.” dedi.
Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 10:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER