banner28

SAKARYA CUMHURUN BAŞKANINA HAZIR

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılacağı miting için düzenlenen son toplantıda konuşan Başkan Kılıç, “AK Parti’yi ve Cumhurbaşkanımızı bugüne kadar hiç yalnız bırakmayan Sakarya, halk oylamasında rekor düzeyde oy alarak tarih yazmaya hazırlanıyor.” dedi.

SAKARYA CUMHURUN BAŞKANINA HAZIR
banner3

AK Parti Sakarya İl Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı toplu açılış törenindeki hazırlıklar için toplantı düzenledi. Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Şaban Dişli’nin koordinatörlüğünde gerçekleşen toplantıya İl Başkanı Fevzi Kılıç, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları, kadın kolları ve gençlik kolları başkanları katıldı.

“Cumhurbaşkanımızı Bağrımıza Basacağız”

Demokrasi meydanının süslenmesi, miting alanına ulaşım gibi konuların en ince ayrıntısına kadar konuşulup görev dağılımı yapılan toplantıda söz alan İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Cumhurbaşkanımız yarın saat 15.00’da huzur bulduğu şehre, Sakarya’ya geliyor. Demokrasi meydanında gerçekleşecek büyük buluşmada Sakarya bir kez daha Cumhurbaşkanımızı bağrına basacak. Vatandaşlarımızdan rekor sayıda katılım beklediğimiz miting için tüm hazırlıklarımızı yapmış bulunmaktayız. AK kadrolar günler öncesinden yaptığı hazırlıklar ile Cumhurbaşkanımız ve vatandaşlarımızdan tam not alacaktır.” dedi.

“Referandumda Tarih Yazacağız”

Halk oylamasında Sakarya’nın rekor oy ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’a büyük katkı sağlayacağını ifade eden Başkan Kılıç, “16 Nisan’da yapılacak olan referandum ülkemiz için bir dönüm noktasıdır. AK Parti’yi ve Cumhurbaşkanımızı bugüne kadar hiç yalnız bırakmayan Sakarya, halk oylamasında rekor düzeyde oy alarak tarih yazmaya hazırlanıyor. Başbakanımıza verdiğimiz söz doğrultusunda Sakarya’yı Türkiye şampiyonu yapmak için son güne kadar mücadelemizi vereceğiz.” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2017, 13:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER