banner28

Öztürk: 'Adayımızın Her Zaman Yanında Olacağız'

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ekrem Yüce Erenler Belediyesini ziyaret etti. Ziyarette Yüce ve Öztürk birlik ve beraberlik mesajı verdi. 

Öztürk: 'Adayımızın Her Zaman Yanında Olacağız'
banner3

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ekrem Yüce Erenler Belediyesini ziyarette etti. Ziyarette belediye binasındaki birimleri tek tek dolaşarak belediye personeli ile selamlaşan Yüce Belediye binasında gerçekleşen nikah törenine katılarak evlenen çiftleri tebrik ederek mutululuklar diledi. Belediye birimleri ziyareti sonrası Ekrem Yüce ve beraberindekileri Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk makamında ağırladı.

“Adayımızın Her Zaman Yanındayız”

Ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Başkan Öztürk “Birbirinden kıymetli yaptıkları işlerde son derece başarılı olmuş Sayın Ekrem Yüce Erenleri iyi tanıyan bilen halkın nabzını en iyi şekilde tutan bir tecrübeye sahiptir.  30 yılı aşkın tanışıklık ve bir o kadar süreye yakın siyaset çalışmalarımız oldu. Cumhurbaşkanımızn talimatı ile Sakaryamızın Büyükşehir Belediye Başkan adayı oldu. Ekrem Yüce isminin açıklanması ile Sakaryamızda çok olumlu bir hava esti. Bu süreç içerisinde  AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız’ın her zaman yanında olacağız” dedi.

“Tecrübe ve bilgilerinden istifade edeceğiz”

Ziyarette birlik ve beraberlik mesjı veren Yüce “ Kadim kardeşimiz Cavit Öztürk 1989 ylıından bu yana siyaseten yürüyüşümüze devam ettiğimiz çizgisini hiç bozmadan güzel hizmetlere imza attı. 15 yıl Erenlerimize hizmet etti. Ben kendilerini yakından tanıyan ve belediyenin çalışmalarını yakından takip eden biri olarak hizmetler konusunda eksiğini görmedik görevini layıkıyla yerine getirmeye çalıştı. Cavit Bey ile kardeşçe dostça çalışmalara imza attık bundan sonra ki süreçte de tecrübe ve bilgilerinden istifade edeceğiz” dedi.

Kaynarca Belediye Başkan Zeynur Özel’in de bulunduğu ziyarette gündem ve belediye çalışmaları hakkında yapılan istişare sonrası Ekrem Yüce,Başkan Öztürk ve beraberinde gelen heyet ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkan Öztürk ziyaretlerinden dolayı Yüce’ye teşekkür ederek seçim sürecinde başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2018, 11:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER