MUHALEFET MÜCADELE ETMEDİĞİ GİBİ BİRDE TERÖRE DESTEK VERİYOR!

AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz sosyal medya’dan yaptığı açıklamada terörü kullanan dış güçleri işaret ederek terörler mücadele de muhalefetin olmadığını söyledi.

MUHALEFET MÜCADELE ETMEDİĞİ GİBİ BİRDE TERÖRE DESTEK VERİYOR!
banner3

MEDYAROTA / HABER MERKEZİ

 

MUHALEFET TERÖRLE MÜCADELEDE YOK!

Yavuz açıklamasında Dış güçlerin terör eli ile Türkiye’yi yıpratmaya çalıştığını, bunun içinde PKK gibi örgütleri kullandıklarını ifade etti.

AK Parti Sakarya Milletvekili Yavuz açıklamasında muhalefeti sert şekilde eleştirirken HDP’nin terörle arasına mesafe koymadığını, CHP’nin ise son günlerde teröre destek veren belediyeleri ile gündeme geldiğini ifade etti.  

İşte Yavuz’un açıklaması; “Türkiye, uzun yıllara sarih, başta PKK olmak üzere terör örgütleri marifetiyle zayıflatılmaya, oyalanmaya hatta parçalanmaya çalışılıyor. Bir kısım dış güçler, söz konusu terör örgütlerine her türlü desteği veriyor. Besliyor, destekliyor ve hatta kumanda ediyor. Dış destek yanında maalesef içimizdeki bir kısım hainler de bilerek yada bilmeyerek Türkiye'yi bölmek isteyenlerin ekmeğine yağ sürüyor. AK Parti iktidarı terörle mücadele konusunda elini değil tüm gövdesini taşın altına koyarken diğer partiler, adeta kılını bile kıpırdatmıyor. Hatta sözüm ona bazı partiler mesela HDP, terör örgütüyle arasına bir türlü mesafe koymuyor, koymak istemiyor. Hatta HDP'li Milletvekili Faysal Sarıyıldız gibiler adeta teröristlere yardım ve yataklık yapıyor, onlara kalkan oluyor. Şu sıralar DHKP-C'li militanlara destek veren CHP'li belediyeler var gündemde. CHP'nin terör mücadele konusunda maalesef doğru düzgün bir duruşu yok. İnanıyorum ki bu millet bu iktidarla, bu işin altından çıkacak. Terörün ve teröristlerin kökünü kazıyacak. Diğerinin, yaptığı ve yapmadığı her şeyin sandıkta hesabı sorulacak. Tabi birileri yardım ve yataklık etmenin hesabını yargıda da verecek. Yargıdan kaçanın sandıktan, sandıktan kaçanın mahkeme-i kübradan kaçması mümkün olmayacak Allah'ın izniyle.”

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2016, 09:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER