banner28

MTTB Genel Başkanı Karayel MKYK'da

AK Parti 3. Olağanüstü Genel Kongresinde MKYK’ya seçilen Kayser Milletvekili İsmail Emrah Karayel’in üyeliğini değerlendiren MTTB Sakarya İl Başkanı Talha İbil, “AK Parti ve Sayın Cumhurbaşkanımızın bu kararı gençliğe verilen önemi bir kez daha gözler önüne seriyor.” dedi.

MTTB Genel Başkanı Karayel MKYK'da
banner3

Milli Türk Talebe Birliği(MTTB) Sakarya İl Başkanı Muhammed Talha İbil, bugün yapılan AK Parti 3. Olağanüstü Genel Kongrede partinin Merkez Karar Yönetim Kurulu(MKYK)’na seçilen MTTB Genel Başkanı ve Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel’i tebrik etti. İbil, yaptığı açıklamada “Yapılan kongre ile eskimez MTTB’li Cumhurbaşkanımız partisine yeniden Genel Başkan oldu. Milli Türk Talebe Birliği Genel Başkanımıza da A Takımında yer verdi. AK Parti ve Sayın Cumhurbaşkanımızın bu kararı gençliğe verilen önemi bir kez daha gözler önüne seriyor. Gençliğin abisi Genel Başkanımız Sayın İsmail Emrah Karayel’i tebrik ediyor, yeni görevinin genç kardeşlerimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Başkan İbil açıklamasının devamında, “Gerçekleştirilen kongreyle Merkez Karar Yönetim Kuruluna seçilen Sakarya Milletvekilimiz Recep Uncuoğlu’nu ve Merkez Disiplin Kuruluna yeniden seçilen Ayhan Sefer Üstün’ü tebrik ederim. Sakarya’mız için hayırlı ve uğurlu olsun.”  İfadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2017, 16:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER