banner28

MHP'de Doğancı İsmi Öne Çıkıyor

Milliyetçi Hareket Partisi'nde yaklaşan 1 Kasım seçimleri öncesinde listelerde kimin 1 ve 2. sıraları paylaşacağı merak konusu...

MHP'de Doğancı İsmi Öne Çıkıyor
banner3

Milliyetçi Hareket Partisi'nin Sakarya'da kimleri aday  gösterileceği merak konusu olurken, 1 isim ön plana çıkıyor. 7 Haziran seçimlerinde MHP Sakarya 5. Sıra Milletvekili Adayı olan İsmail Kamil Doğancı'nın listenin üst sıralarını zorladığı öğrenildi.

Listenin 1. sırasında mevcut Milletvekili Zihni Açba'nın yer alacağı konuşulurken, 2. sıra için de Orhan Ünver, İsmail Kamil Doğancı ve Ali Rıza Acartürk'ün isimleri geçiyordu. 7 Haziran seçimlerinde ki başarılı çalışmalarından sonra Doğancı'nın ismi diğerlerine göre biraz daha öne çıkmış durumda olduğu bilgisine ulaşıldı.

İsmail Kamil Doğancı Kimdir?

1954 Sakarya doğumlu İsmail Kamil Doğancı, hayatını tüm insanlığın barış ve refahı için, ülkesinin geleceği için yapılması gerekenleri sorgulayarak ve araştırarak geçirmiştir. Beş çocuklu bir ailenin en ufak ferdi olarak dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatı boyunca babası ile ticaret yapmış, mühendislik fakültesini bitirmesinin ardından müteahhitlik yapmaya başlamıştır.

Babası, Kazım Nami Doğancı'nın aktif olarak siyasetle uğraşması, kendisini de siyasetin içine çekmiştir. Evli ve üç çocuk babasıdır

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2015, 19:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER