MHP Adayları Her Yerde

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili adayları gitmedik yer bırakmıyor. Odalar, dernekler ve mahalle ziyaretleriyle MHP her yerde...

MHP Adayları Her Yerde
banner3

SATSO

MHP Milletvekili Adayları Muhammed Levent Bülbül ile Mehmet Emin Kaba, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO)'yu ziyaret etti. SATSO Başkanı Akgün Altuğ ve yönetim kurulunca karşılanan MHP Adayları, Cumhur İttifakı'na ve MHP'ye destek istedi. 24 Haziran seçimlerinin değerlendirildiği ziyarette, Türkiye ekonomisi ve Sakarya'nın rolü ele alındı. Bülbül, ziyarette "MHP, ekonomik ve sosyal alanda gerekli reformların teminatıdır. Güven duyun ve destek olun" mesajı verdi.

AMATÖR KULÜPLER

MHP Adayı Levent Bülbül, Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nu da ziyaret etti. Federasyon Başkanı Yaşar Zımba ve yönetim kurulu tarafından karşılanan Bülbül, amatör sporu ve Sakaryaspor'u konuştu. Bülbül, burada "Mecliste dert edinip, çare arayacağımız konuların başında Sakaryaspor ve amatör kulüplerimiz olacak" mesajı verdi.

YÖÇEYDER VE YEŞİLAY

Bülbül, ayrıca Yetim Öksüz Çocukları Eğitim Yardımlaşma Derneği'ni ziyaretinde, gönüllülere teşekkür etti ve her zaman desteğe hazır olduklarını ifade etti. Yeşilay şubesini ziyaret eden MHP adaylarından Mehmet Emin Kaba ise dernek başkanı Fatih Kıcır'a teşekkür ederek, "Çok güzel bir ortam hazırlamışlar, önemli çalışmalar yürütüyorlar. Gençliğimi alkol, sigara ve uyuşturucu belasından uzak tutma mücadelelerini takdirle karşılıyorum. Elden gelen her türlü desteği de vereceğiz" diye konuştu.

AVM KAPILARINI AÇTI

Siyasi çalışmaların izne tabi olduğu alış veriş merkezleri de, kapılarını MHP'ye açtı. MHP Milletvekili Adayı Levent Bülbül, Ada AVM'de seçmenle buluştu ve desteklerini istedi.

İLK UÇAK MÜHENDİSİ

MHP Adayı Kaba, Sakarya'da faaliyet gösteren Yusuf Mısırlıoğlu'nu da ziyaret etti. Mısırlıoğlu'nu Türkiye'nin ilk uçak mühendisi olduğunu belirten Kaba, "Değerli dostuma ve makine mühendisi oğlu Ali, Emre'ye, şehrimiz sanayisine katkıları nedeniyle teşekkür ediyorum. Şehir olarak böyle değerlere ihtiyacımız var" dedi.

ÖKSÜZ TAM YOL İLERİ

Kuzey bölgesinin MHP'li adayı Tolgahan Öksüz ise çalışmalarını hızla sürdürüyor. Son olarak Kocaali'de boy gösteren Öksüz, kamu kurumları, meslek odaları ve kooperatif ziyaretlerinin yanı sıra Kocaali muhtarları ile de bir araya geldi. MHP adaylarına kefil olan Öksüz, "Seçilen gelmiyor, dedikleriniz seçilip gelmeyenlerdir. MHP, seçmeninden asla kopmayan, millete sadakatle bağlı bir harekettir. Bugün burada sizlerle berabersek, seçimden sonra da beraberiz. Destek olun, güç verin. MHP, ülkenin yılmaz savunucusu, yıkılmaz kalesi ve güven abidesidir. 15 Temmuz ve sonrası süreç bunun  ispatıdır" şeklinde konuştu.

MAHALLE ZİYARETLERİ

Seçim sürecinin dikkat çeken ve vatandaşlarca da takdir edilen Muhammed Levent Bülbül'ün, gece mesaisi de yoğun geçti. Küçük Esence, Büyük Esence, Hasanbey, Sarıcalar ve Çaykışla mahallelerinde seçmenle buluşan Bülbül, Cumhur İttifakı ve MHP'ye destek sözü aldı.

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2018, 18:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER