banner28

Koalisyon Hayalleri Biten Özkoç Çok Sert!

AK Parti ve CHP arasında 5 tur süren koalisyon görüşmeleri sona erdi. Koalisyondan ümidini kesen CHP’liler birbiri ardına AK Parti aleyhinde açıklamalar yapıyor.

Koalisyon Hayalleri Biten Özkoç Çok Sert!
banner3

Bu açıklamalardan biri de CHP Sakarya milletvekili Engin Özkoç’tan geldi. Özkoç Sosyal medyadan yaptığı açıklama ile AK Partiyi yalancılıkla suçladı.

 

AK Parti ve CHP 5 kez Bir Araya Geldi

7 Haziran seçimlerinde çıkan tablonun ardından koalisyon görüşmesi yapan AK Parti ile CHP hükümeti kuramayacak gibi duruyor. Partilerin tabanları olası koalisyona karşı çıkarken,  CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç sosyal medya hesabından Ak Parti’yi yalancılıkla suçladı. Özkoç ülkenin içinde bulunduğu durumdan da iktidarı sorumlu tuttu.

Koalisyonun olamayacağını twitter hesabından açıklayan  CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç,  CHP’nin görüşmelerde sorumluluğunu  yerine getirdiğini belirterek koalisyonun kurulamamasını  AK  Parti tarafının istemediğini iddia etti. Özkoç twitter  hesabında yaptığı açıklamada “Millet iradesi dedeniz 13 yıl yönettiniz. Millet uzlaşın dedi, ülkeyi kana boğdunuz. Yalancısınız” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2015, 02:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER