Kıratlı: 'Türk Kızılayı'nın Her Zaman Yanındayız'

Erenler Belediye Başkan Aday Adayı Muhammet Kıratlı seçim çalışmaları kapsamında seçim ziyaretlerin devam ediyor.

Kıratlı: 'Türk Kızılayı'nın Her Zaman Yanındayız'
banner3

Erenler Belediye Başkan Aday Adayı Muhammet Kıratlı seçim çalışmaları kapsamında beraberinde Erenler Belediye Meclis Üyesi Yakup Kara ile birlikte Erenler Kızılay Temsilciliğini ziyaret etti. Ziyarette Muhammet Kıratlı’yı makamında ağırlayan Kızılay Erenler Temsilcisi Ahmet Özgedik İlçedeki Kızılay faaliyetleri hakkında Muhammet Kıratlı’ya bilgi verdi.  Ziyarette Kıratlı ve Özgedik İlçede sosyal belediyecilik adına kurumlarla iş birliği üzerine istişarede bulundu.

“Seçim sürecinde başarılar diledi”

Ziyarette Erenler Kızılayı’nın kurulmasında ki desteklerinden dolayı Kıratlı’ya teşekkür eden Özgedik “Erenler Kızılay’ı olarak bizlere çalışmalarımızda desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Muhammet Kıratlı’ya teşekkür ediyorum. İlçemizde Kızılay temsilciliğinin açılmasında ve devam eden faaliyetlerimizde hep yanımızda oldular. Seçim sürecinde kendilerine başarılar diliyorum” dedi.

“Kimsesizlerin kimsesi, çaresizlerin çaresi olacağız”

Türk Kızılayı’nın her zaman yanında olacaklarını dile getiren Kıratlı ise “Erenler Kızılay Temsilciliğimiz ile ortaklaşa gerek Türkiye’mizde gerek dünyanın çok farklı bölgelerine ve çok uzak kıtalarına, çok farklı insan topluluklarında mazlumlarında dermanı olmaya çalıştık. İlçemizde, toplumda yardımlaşmayı geliştirmede örnek böylesine köklü geçmişe sahip olan Kızılay’a desteğimiz her daim devam edecektir. Erenler İlçemizde gerek Kızılay işbirliği ve projelerimiz ile de kimsesizlerin kimsesi, çaresizlerin çaresi olacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2018, 13:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER