Kıratlı; 'Erenler Bizi Yaptığımız İşlerden Tanır'

MedyaRota'yı ziyaret eden Aday Adayı Kıratlı, "Vizyon projelerimiz sürecek. Erenler bizi yaptığımız işlerden tanır" dedi.

Kıratlı; 'Erenler Bizi Yaptığımız İşlerden Tanır'
banner3
Erenler Belediye Başkan Aday Adayı Muhammet Kıratlı, NetMedya'yı ziyaret etti. MedyaRota Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil'e çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Kıratlı, Erenler'in marka değerine katkıda bulunacak projelere yeni dönemde de devam edeceklerini ifade etti.
 

"Birikimimi Başkan Sıfatıyla Sahaya Yansıtmak İstiyorum"

İlçedeki en favori adaylardan biri olarak görülen Kıratlı, ''AK Parti'nin kuruluşundan bu yana partiyle daima iç içe oldum. Bu teşkilatın içinden geldim. Belediyecilikte mevcut başkanımız Cavit Öztürk ile önemli başarılara imza attık. Bilgi ve birikimimi belediye başkanı sıfatıyla sahaya yansıtmaya devam etmek istiyorum. Sürecin tüm aday adayları için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" dedi.

 

Vizyon Projeler Sürecek

Erenler'in vizyon projelerini yeni dönemde de sürdürmek istediğini belirten Aday Adayı Kıratlı, "Vatandaşlarımızın yararına olacak önemli projelere imza attık. Kentsel dönüşüm projesini önümüzdeki dönemde kaldığı yerden sürdürmek istiyoruz. Yaşam merkezi, payidar bahçe, oyun sokağı gibi ilçemizin marka değerine katkı sağlayan projelerin de önümüzdeki dönemde artarak devam etmesini planlıyoruz. Erenler bizi yaptığımız işlerden tanır" şeklinde konuştu.

 

Erdoğan’ın Yolunda Hizmete Devam

Seçim sürecine de değinen Erenler Belediye Başkan yardımcısı ve Aday adayı Muhammet Kıratlı “AK Parti bir kitle partisi olmanın etkisi ile her kesimi kucaklayan bir misyon ile yola devam ediyor. Bende kuruluşundan bu yana partinin içinde yer alan biri olarak Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda giden bir fert olarak bu davaya katkı sunmaya devam edeceğim. Başkan yardımcılığı dönemimizle burada yaptıklarımız sonrasında aday adaylığına sürecini başlattık. Zaten görevimiz gereği sürekli halkımızın arasında idik. Bu kez de adaylık çalışmaları dolayısı ile onlarla birlikte oluyoruz. Ben tüm çalışmalarımı kişi odaklı değil AK Parti odaklı yürütüyorum. Biliyorum ki AK Parti davası ve AK Partililerin hizmet aşkı bunu gerektirir.” diyerek sözlerini noktaladı.

 
 
Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2018, 17:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER