banner28

Kılıç'tan MBD Genel Merkezine Ziyaret

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Milli Birlik ve Düşünce Derneği (MBD) Genel Merkezi’ni ziyaret etti.Serdivan’daki Genel Merkez binasında gerçekleşen ziyarette MBD Genel Başkanı Erdem Ercan, Yönetim kurulu üyeleri ve MBD Sakarya İl Teşkilatı hazır bulundular.

Kılıç'tan MBD Genel Merkezine Ziyaret
banner3

Başkan Kılıç gerçekleşen ziyarette, 15 Temmuz sürecinde ve  Üniversite Konsey Seçimlerindeki ortaya koydukları duruştan dolayı dernek üyelerini tebrik etti.

Milli Birlik'te Hedefler Büyük

Başkan Kılıç’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren MBD Genel Başkanı Ercan, “Şu ana kadar derneğimize kayıtlı Sakarya'da 4850 üyemiz var. Sakarya’da 12 ilçede teşkilatlanmamız bitti.Diğer ilçelerimizde teşkilatlanmalarımız devam ediyor. Bununla birlikte Türkiye genelinde ise 20 ilde yapılanmalarımıza ve faaliyetlerimize devam ediyoruz. Hedefimiz; İnşallah 2017 yılının ilk çeyreğinde Sakarya’daki ilçelerde ve 20 ilde teşkilatlanmamızı tamamlayıp Ankara'daki Genel Merkezimize taşınmak. Sakarya Üniversitesi ve bir çok üniversitede ise öğrenci kulübü üzerinden teşkilatlanmalarımız devam ediyor.Çok çabalayarak Sakarya’mızı ulusal ve uluslararası alanlarda temsil etmeye çalışacağız” diye konuştu.

Gençler Kazandıkça Sakarya Kazanıyor

Konuşmasının başında 15 Temmuz sürecine dair değerlendirmelerde bulunan Başkan Fevzi Kılıç, “15 Temmuz’da derneğinizin dik duruşunuzdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Böyle sıkıntılı zamanlarda gözünü kırpmayan,canlarını siper etmekten kaçınmayan vatansever insanlara çok ihtiyacımız var. Genç kardeşlerimizle gurur duyuyoruz.

15 Temmuz sürecinin yanı sıra 2 nci Üniversite, Konsey Seçimleri ve Sakarya'daki siyasetten bahseden Başkan Kılıç, "Şehrimize 2 nci üniversitenin bizlere çok büyük katkılar sağlayacağını, ne istediğini bilen bir teşkilat yapısıyla Sakarya'da çok başarılı işlere imza atacağız.2 nci Üniversite hakkında sunduğumuz rapor YÖK'te model olarak kabul edildi.

Üniversitelerimizde yakın zamanda Üniversite Konsey seçimleri gerçekleşti.ÜNİAK ve MBD diğer stklarla koordineli çalışıp seçimleri kazandılar.Hepinizi ayrı ayrı tebrik eder,teşekkürlerimi iletiyorum."ifadelerini kullandı.

MBD Genel Başkanı Erdem Ercan, AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç'a ziyaretleri için teşekkür ederek günü anısına dernek ambleminden oluşan tabak ve 15 Temmuz ile ilgili "Milli Birliğimize Darbe Girişimi" adlı dergiyi hediye etti.

 

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2016, 13:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER