Kılıç Davet Etti 'Başbakan Binali Yıldırım Geliyor!'

AK Parti Sakarya İl Teşkilatı tarafından düzenlenecek 67. İl danışma toplantısına Başbakan Binali Yıldırım’ı da katılması bekleniyor.

Kılıç Davet Etti 'Başbakan Binali Yıldırım Geliyor!'
banner3

AK Parti Sakarya İl Teşkilatı son iki yılın faaliyetlerinin konuşulacağı ve referandum startının da verileceği geniş katılımlı bir il danışma toplantısına hazırlanıyor.

4 Şubat tarihinde Atatürk Kapalı Spor salonunda düzenlenecek olan toplantıya Başbakan Binali Yıldırım da davet edildiği ve gelmesi ihtimalinin kuvvetle değerlendirildiği öğrenildi. Başbakan Yıldırım programı çerçevesinde danışma meclisine gelemez ise de telekonferans yolu ile salonda bulunan katılımcılara hitap edecek.

Sakarya il teşkilatı 67. Danışma meclisine bugüne kadar partide görev almış sandık başkanları ve kurullarından Eski İlçe Başkanları, Belediye Başkanları ve hali hazırda görevde bulunan tüm partililer de davet etti.

Genel Başkan yardımcısı Mustafa Ataş’ın katılacağı program da son iki yıla ait çalışmalar değerlendirilip Genel Merkezin talimatı doğrultusunda referandum sürecinin startı da verileceği gelen bilgiler arasında.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2017, 10:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER