banner28

KILIÇ: '2016 HAMLE YILI OLACAK'

2016 yılının hamle yılı olacağını söyleyen AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Devam eden yatırımlar ivedilikle tamamlanacak ve sözü verilen projelere en kısa sürede başlanacak. Sakarya’yı çok güzel günler bekliyor” dedi.

KILIÇ: '2016 HAMLE YILI OLACAK'
banner3

GÜZEL GÜNLER


AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, gazetemize özel açıklamalarda bulundu. 2019 yılında yapılacak olan genel seçime kadar olan sürede önemli işler yapılacağını söyleyen Kılıç, “2016 hamle yılı olacak. Devam eden yatırımları ivedilikle tamamlayacak, sözünü verdiğimiz projelere de bu yıl içinde başlayacağız. 2019’a kadar olan süre içerisinde çok büyük işler başaracağız. Sakarya’yı güzel günler bekliyor” dedi.


YATIRIMLAR


Karapürçek yolunun birinci öncelikleri olduğunu söyleyen İl Başkanı Kılıç, Kadın Doğum Hastanesi’nin de yer tesliminin yapıldığını kaydetti. Adapazarı treninin merkeze gelmesi için rayların yeraltına alınacağını hatırlatan Kılıç, 1000 yataklı şehir hastanesi projesinde de 2019’a kadar büyük mesafeler alınacağını ifade etti. Kılıç ayrıca TÜVASAŞ başta olmak üzere asaleten atama bekleyen kurumlara en kısa sürede gerekli atamaların yapılacağını söyledi.


HİZMETLER HIZLANACAK


Hasan Ali Çelik’in bakan yardımcısı, Ayhan Sefer Üstün’ün de genel başkan yardımcısı olmasının şehir için büyük avantaj olduğunu belirten Fevzi Kılıç, “Sayın Çelik ve Üstün’ün gayretleriyle hizmetler daha da hızlanacak. Milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız ve teşkilat mensuplarımızla birlik ve beraberlik içinde çalışarak şehrimize hizmetin en iyisini sunmaya çalışacağız” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2016, 12:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER