banner28

Keser'in Adaylığı Sonrasında Vatandaş Belediyeye Akın Etti

Adaylığının açıklanması sonrasında MedyaRota'ya açıklamada bulunan Başkan Keser, "Allah’ın izni ve milletimizin desteği ile inşallah Cumhurbaşkanımıza mahcup olmayacağız. Hedefimiz Cumhurbaşkanlığı seçiminde olduğu gibi %70" dedi.

Keser'in Adaylığı Sonrasında Vatandaş Belediyeye Akın Etti
banner3
Geçtiğimiz hafta sonu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşen Aday Tanıtım Toplantısında yeniden AK Parti Pamukova Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Cevat Keser, hafta boyunca vatandaşların tebriklerini kabul etti. Keser'in adaylığının açıklanması sonrasında belediyeye adeta akın eden vatandaşlar, yeni dönemin hayırlı olmasını diledi.
 
Uzun yıllardan beri Pamukova'da belediye başkanlığı yapan Keser'in sorunlarıyla özel olarak ilgilendiğini belirten bazı vatandaşlar, "AK Parti'nin ilçemizde Cevat Keser ile yola devam kararı alması hepimizi sevindirdi. Biz başkanımızdan memnunuz. Her sorunumuzla özel olarak ilgileniyor ve yardımcı oluyor" dedi.
 
"Derdimiz Vatandaşa Hizmet" 
Ekibimize değerlendirmede bulunan Başkan Keser ise belediyede bulunduğu süre boyunca vatandaşlar ile sık sık makamında bir araya geldiğini belirterek, imkanlar dahilinde her sıkıntıda kendilerine yardımcı olmaya çalıştığını belirtti. Başkan Cevat Keser, "Bizim derdimiz vatandaşa, millete hizmet etmek. İhtiyacı olanlara yardımcı olmak. Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi hem hizmet hem gönül belediyeciliği yapmak. Biz hizmetimizi yapıyoruz ve halkımızın gönlünü kazanıyoruz. Bizim için önemli olan da vatandaşımızın işini görmek, hayır duasını almak” ifadelerini kullandı 
 
Hedef %70
Adaylığını MedyaRota'ya değerlendiren Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, “Başta ilçemize, Sakarya'ya ve Türkiye'mize hayırlı olsun. Allah’ın izni ve milletimizin desteği ile inşallah Cumhurbaşkanımıza mahcup olmayacağız. Hedefimiz Cumhurbaşkanlığı seçiminde olduğu gibi %70. Bizim halkımız nankör değildir, vefasız değildir yapılan hizmeti görüyorlar. 31 Mart'ta da hem Cumhurbaşkanımıza hem de şahsıma destek olacaklardır. Bundan hiç şüphem yok” şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 13:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER