Kazımpaşa'da MHP İçin Meşaleler Yakıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili adayları Muhammed Levent Bülbül ile Hasan Balaban, seçim çalışmaları için Serdivan'daydı.

Kazımpaşa'da MHP İçin Meşaleler Yakıldı
banner3

Serdivan'ın Kazımpaşa mahallesinde seçmenle buluşan MHP adayları coşkuyla karşılandı. Mahalleli gençlerin meşale eşliğinde konuşmaların yapılacağı platforma kadar eşlik ettiği Bülbül ve Balaban, seçmenden Cumhur İttifakı'na ve MHP'ye destek olmalarını istedi. 

Kazımpaşa meydanında vatandaşlara seslenen Bülbül, "MHP, hiç bir zaman boş vaatte bulunmadı. İnsanımızı kandırmadık. Türkiye'nin aşması gereken milli sorunları, yok edilmesi şart olan terör belası için mücadele sözü veriyoruz. Bu ülkede bir 15 Temmuz hainliği yaşandı. Buna karşıda milli bir duruş gösterdik. 15 Temmuz'da nerede durduysak bugünde aynı yerde duruyoruz. Terör bataklığını kurutmak için devletiyle, huzur ve refaha kavuşturmayı arzuladığımız milletimiz ile yürüyoruz" dedi

DEVLET BEY DİYORSA...

Milliyetçi Hareket Partisi'nin ekonomik sorunlara çare olacak ve aynı zamanda sosyal reformlar üretecek vaatlerine de değinen Bülbül, "Önce ülkem ve milletim diyen bir siyasi hareketiz. Son 2 yılda MHP'nin Türk siyasetine yön verişi ıska geçilmesin. Devlet Bahçeli bir söz veriyor ve diyor ki; Türkiye'nin güvenlik sorunları yanında; Toplumun beklenti içinde olduğu, gerek sosyal gerekse ekonomik  problemlerin çözümü de teminatımız altındadır. Güçlü bir MHP, Türkiye'ye faydadır" şeklinde konuştu.

DENGE VE SAKARYA İÇİN

MHP Adayı Hasan Balaban ise Serdivan Belediye Başkan Adayı olduğu seçimlere atıfta bulunarak "Kazımpaşa sapa sağlam yanımızda olmuştu. Farklı bir yönetim sistemine yol alıyoruz ki, biz ona ay yıldız sistemi diyoruz. Seçimler de Cumhurbaşkanı ve Milletvekilleri ayrı pusulalarda oylanacak. Cumhur İttifakı'nın bir tarafı olan MHP'ye destek bekliyoruz. İnanın Sakarya'dan 3 vekil çıkması hayal değil. Neden olmasın. Bugün hangi AK Partili, MHP'yi dışlayabilir? Milletimizin MHP'nin hakkını vereceği an, 24 Haziran çok yakın. Mecliste denge için, Sakarya için destek olun" ifadelerini kullandı.

Esnaf ve kahvehaneleri de gezen MHP adayları, ardından Kazımpaşa Birlikspor'u ziyaret etti. Milletvekili adayları Bülbül ve Balaban'a, MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Serdivan İlçe Başkanı Mükremin Turan, Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Soyhan Sofuoğlu ve partililer de eşlik etti.

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2018, 16:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER