'Kazanan CHP Olacak'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, 35. Olağan Kurultay öncesi ilçe kongrelerini yapmaya devam ettiklerini belirterek “Kurultayda herkes kendi gönlündeki adayı destekleyebilir. Bunlar doğaldır. Güzel yarış olacaktır. Sonunda yine CHP kazanacaktır" dedi.

'Kazanan CHP Olacak'
banner3

6 ARALIK’TA BİTECEK

Özkoç, yaptığı açıklamada, ocak ayında yapılacak kurultay öncesi bütün ilçe kongrelerini gayet güzel bir şekilde yürüttüklerini belirterek, bazı ilçelerde kongrelerini yaptıklarını, önümüzdeki günlerde de diğer kongreleri tamamlamaya çalışacaklarını ve 6 Aralık itibarıyla bitireceklerini kaydetti.

HERKES FİKRİNİ SÖYLEYECEK

Özkoç, 6 Aralık'tan itibaren il kongrelerini gerçekleştireceğiz. Daha sonra da büyük kongremizi tamamlayarak Türkiye'nin acil gündemine odaklanacağız. İnşallah ülkemiz için hayırlı olur. Sakarya'dan kurultay delegesi olarak 14 delegemiz gidecek, bir de artı olarak milletvekili sıfatı ile de ben kurultayda tabii delege olarak oy kullanacağım. Yaptığımız kongrelerde insanlar kendi gönüllerindeki adayları destekliyorlar, herkes kendi fikrini söylüyor, paylaşıyor. Bunlar doğal ve güzel şeylerdir, her arkadaş her arkadaşımızı destekleyeceklerdir ve güzel yarış olacaktır. Sonunda yine CHP kazanacaktır" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2015, 09:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER