banner28

Kazan: 'Serdivan İçin Yapacağım Çok Şey Var'

CHP Serdivan Belediye Başkan Adayı Zafer Kazan seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Kazan: 'Serdivan İçin Yapacağım Çok Şey Var'
banner3

31 Mart yerel seçimlerine odaklanan Başkan Adayı Zafer Kazan bir yandan ev ve site toplantıları yapıyor bir yandan da kimi zaman kahvehanelerde kimi zaman da sivil toplum kuruluşları ziyaretlerinde seçmenler ile bir araya geliyor.

Seçim çalışmaları kapsamında SASİAD Yöneticilerini ziyaret eden Kazan, Serdivan için hayallerini ve göreve geldiği takdirde neler yapacağını anlattı.

 “1 Nisan sabahına umutla uyanmak için sizlerden fikir, görüş ve desteklerinizi almaya geldim” şeklinde konuşan Zafer Kazan, Sakaryalı iş adamlarından destek istedi.

Adil, Şeffaf, Eşit ve Birlikte Bir Yönetim Ortaya Koymak İstiyoruz

Ortak akıl ile hareket edeceklerini, halkın tamamını kucaklayacaklarını, eşit, adil ve şeffaf bir yönetim anlayışı ile belediyeyi yöneteceklerini ifade eden Zafer Kazan:

“Belediyenin imkanlarını halkın hizmetine sunmak üzere bir yola çıktık, ilkelerimizi bunun üzerine belirledik. Adil, Şeffaf, Eşit ve Birlikte bir yönetim ortaya koymak istiyoruz. Belediyeyi adil ve şeffaf bir şekilde yönetmek en büyük amacım. Bu sayede sadece Serdivanlılar değil tüm Sakaryalılar kazanacak. Bu imkân bize kısmet olursa, belediyeciliğimiz diğer ilçelere de örnek olacak. Serdivan için yapacağım çok şey var, umutla heyecanla 1Nisan sabahını bekliyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2019, 14:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER