Kardeşlik Coğrafyamız Türkiye'ye Örnek

Gümüşhaneliler Derneği ve Kars Ardahan Iğdır Vakfı yönetimi ile bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Birlik ve beraberlik içerisinde yaşadığımız kardeşlik coğrafyamız tüm Türkiye’ye örnek. İnşallah bu birliktelik artarak devam edecek

Kardeşlik Coğrafyamız Türkiye'ye Örnek
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Yaşar Kara ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı. Dernek Başkanı Kara, yürütülen faaliyetler ve düzenlenecek etkinlikler hakkında Başkan Toçoğlu’na bilgi verdi. Gerçekleştirilen ziyaretin ardından Başkan Zeki Toçoğlu, Kars Ardahan Iğdır Vakfı üyeleriyle bir araya geldi. Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya’nın kültür özellikleri ile Türkiye’ye örnek bir şehir olduğunu belirtti.

Desteğimiz artacak
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Birlik ve beraberliğin adı Sakarya’dır. Birbirinden farklı kültürlerin harman olduğu şehir Sakarya’dır. Biz gücümüzü bu birliktelikten, bu beraberlikten alıyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde yaşadığımız kardeşlik coğrafyamız tüm Türkiye’ye örnek. İnşallah bu birliktelik artarak devam edecek. Coğrafyamızdaki örf ve adetlerin yaşatılması konusunda yerel kültür derneklerimizin çalışmalarını çok önemsiyoruz. Yerel kültür derneklerimize her zaman gerekli desteği verdik, inşallah desteklerimiz yeni dönemde de artarak devam edecek” ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2014, 16:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER