banner28

KADIN KOLLARINDAKİ HUZURSUZLUK İL YÖNETİMİNİN TAKİBİNDE!

AK Parti Sakarya İl Kadın Kollarının medyada tartışılan sahte evrak konusuyla ilgili ana kademe yönetiminin işlem başlatacağı öğrenildi.

KADIN KOLLARINDAKİ HUZURSUZLUK İL YÖNETİMİNİN TAKİBİNDE!
banner3

AK Parti Sakarya Ana Kademe il yönetimi, Kadın kolları içinde yaşanan tartışmaları yakından takip ettiği ve meselenin parti içinde huzursuzluk meydana getirdiği öğrenildi.

 Bir süredir medyada gündeme gelen haberleri ve yaşananları yakından takip eden AK Parti İl Başkanlığının konuyla ilgili soruşturma başlatacağı öğrenildi. 

 Yaklaşık bir haftadır medyada yer alan haberleri ve süreci takip eden Ana kademe yönetiminin konuyu genel merkeze götürdüğü ve bundan sonraki süreçte de Genel Merkezin talimatı ve bilgisi ışığında konuyla ilgili gerekli işlemleri yapmak üzere çalışmalara başladığı gelen bilgiler arasında.

NE OLMUŞTU?

 Hatırlanacağı üzere  AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Şebnem Arapoğlu kendisine iftira atıldığını ve evrakta sahtecilik ithamı ile karşı karşıya kaldığını söyleyerek önce basın açıklaması ardından da söz konusu kişiler hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Arapoğlu son olarak da İl Başkanlığı'na dilekçe vererek kendisi dahil konu ile bağlantılı kişilerin il disiplin kuruluna sevkini istemişti. 

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2019, 17:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Birgül uzun
Birgül uzun - 2 hafta Önce

Zehra hnm herşeyi yapar yüzlerce bayanı bu şekilde ezip ,küstürüp ,iftira atarak ;teşkilattan uzaklaştırdı cezasını çekmeli
başkanlıktan el çektirilmelidir

FATMA
FATMA - 2 hafta Önce

KADIN KOLLARI ne demek? Bu sorum kadınlara..
partinin ERKEK KOLLARI var mı? neden daha işin başından
ayrımcılık yapılmasına kendi iradenizle izin veriyorsunuz?

SIRADAKİ HABER