banner28

Kadın Kolları Karıştı! Mahkemelik Oldular

İl Kadın Kollarını birbirine katan imzalı dilekçe konusu yargıya taşındı. İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Arapoğlu, yaptığı açıklamayla kendisine kumpas kurulduğunu iddia ederek sorumlularla yargı önünde hesaplaşacağını ifade etti.

Kadın Kolları Karıştı! Mahkemelik Oldular
banner3

AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Şebnem Arapoğlu, son günlerde kamuoyunda konuşulan ‘Kadın Kolları Başkan Adaylığına ilişkin imzalı kağıt’ meselesiyle ilgili açıklama yaptı. 5 yıldır AK Parti’nin çeşitli kademelerinde görev yaptığını belirten Arapoğlu, “Malum olduğu üzere partimiz kongre sürecine girmiş ve takvim de işlemeye başlamıştır. Bu süreçte adımın geçirildiği bir konu ile ilgili açıklama yapma zarureti doğmuştur” dedi.

İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Şebnem Arapoğlu, “Sakarya’da AK Parti il ve ilçe teşkilatlarında görevli olmayan, rastlantı sonucu tanıştığım ve iki kez başka kimselerin de bulunduğu ortamlarda görüştüğüm bir kişinin ve yine konularla alakasız üç ayrı kişinin şahitliğinde imzalanan bir dilekçenin AK Parti Sakarya İl Başkanlığına verilmesi sonrası aslı astarı olmayan ifadeler ile itham edildim. AK Parti Sakarya teşkilatının bir neferi olarak teşkilatıma zara gelebilecek bir olayın içerisinde olmam mümkün değildir. Ancak son şahsıma isnat edilen herhangi bir suçlamayı da kabul etmem ve sineye çekmemin imkanı yoktur. Bu nedenle hakkımda oluşturulmak istenen algı ve bu iftirayı atan kişilerle meselemizi yargıya taşıdım. Bu şekilde partimi ve şehrimi art niyetli kişilerden koruma yolunu seçtim.” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2019, 12:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER