Kadın Aday Adayları Arasında En İddalı Aday Gülşan

Sakarya Milletvekili Aday Adayı Nur Gülşan adaylığını açıkladı.

Kadın Aday Adayları Arasında En İddalı Aday Gülşan
banner3


2013 yılından bu yana siyasi hayatını AK Parti Kadın Kolları Dış İlişkiler Komisyon Başkan Yardımcısı olarak sürdüren Nur Gülşan, 24 Haziran 2018 27. Dönem AK Parti Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı.

NUR GÜLŞAN KİMDİR?

1978 Yılında Sakarya’da doğdu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun oldu. lisansını tamamladıktan sonra Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Maliye Bölümünde Yüksek Lisansını tamamladı. Halen İstanbul Üniversitesi (AUZEF) Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji bölümünde eğitim hayatına devam etmektedir.

İş Hayatı sanayi sektöründe 2004 yılı itibarı ile aile şirketi olan Gülşan Branda Tente Ltd. Şti.’de Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam etmektedir. Ayrıca şirketin Genel Müdürlüğünü yapmaktadır. İyi derece de İngilizce bilip, iki çocuk annesidir.

Üye Olduğu Kuruluşlar, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği, Sakarya Sanayici ve İşadamları Derneği, Sakarya Yerel Kültür Derneği, Tente Branda Şemsiye ve Membran Üreticiler Derneği (TBÜD) ve Kızılay bulunmakta.

 24 Haziran 2018 27. Dönem Milletvekilliği seçimleri başta Sakarya’mız ve Ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni eder, bu süreçte aday adayı olan arkadaşlarıma başarılar dilerim.

HEDEF 2023 HER ŞEY TÜRKİYE İÇİN.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2018, 09:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER