İŞTE TEMAYÜLDE EN ÇOK OY ALAN ADAYLAR!

Cumartesi günü yapılan AK Parti teşkilat temayül yoklamasında ismi yazılan adaylar belli oldu. MedyaRotaCom’un edindiği bilgilere göre Sezai Akyol ilk sırada çıkarken, Akyol’u Ali İnci, Ekrem Duran ve Osman Çelik takip etti. Bayan adaylar arasında ise Eski bakan yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek’in adı listede yer aldı.

İŞTE TEMAYÜLDE EN ÇOK OY ALAN ADAYLAR!
banner3

AK Parti 24 Haziran seçimleri aday belirleme çalışması için Cumartesi yapılan temayül yoklamasında kimlerin olduğu belli oldu. Aday adaylarının yarın sabah itibarı ile mülakata çağrıldığı AK Parti Sakarya’da teşkilatın yakından tanıdığı isimler en fazla oy aldı. Önceki dönem il başkan yardımcısı olan Sezai Akyol ilk sırada çıkarken eski milletvekili Ali İnci iki, Ekrem Duran üç ve Serdivan önceki dönem başkanı Osman Çelik ise dört’te yer aldı.

Bayan adaylar arasında ise Çiğdem Erdoğan Atabek adı öne çıktı. Adapazarı eski ilçe başkanı Mustafa Ak’ın da sıralamada yer bulduğu görülürken teşkilatların önerdiği bir diğer isim ise Recep Hacıeyüpoğlu oldu.

Öte yandan teşkilatlarda görev almadığı halde ciddi oy alanlar arasında ise Ender Serbes, Mahmut Tandoğan ve Amerika da ki görevinden istifa ederek Sakarya’dan aday adayı olan Mustafa Tuncer dikkat çekti. Yine Dokap görevinden ayrılarak Sakarya’ya dönen Ekrem Yüce’de adı yazılanlar arasında.

 

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2018, 15:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER