banner28

İspiroğlu Yeniden Başlıyor!

AK Parti tarafından yeniden aday gösterilmeyen Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Büyük Birlik Partisi'nin adayı olarak tekrar seçime girecek.

İspiroğlu Yeniden Başlıyor!
banner3

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, yeni dönemde tekrar belediye başkan adayı olmaya hazırlanıyor. AK Parti'nin İlçe Başkanı İshak Sarı'yı Karasu Belediye Başkan Adayı olarak göstermesi sonrası başka bir partiden aday olması konusunda vatandaşların büyük talebi olan İspiroğlu istişarelerini tamamladı. Mehmet İspiroğlu, Büyük Birlik Partisi'nden Belediye Başkan Adayı olarak sahaya inecek.

 

AK Parti-MHP İttifakının adayı olarak seçime girecek olan İshak Sarı'nın en büyük rakibi olacak olan Mehmet İspiroğlu'nun İYİ Parti adayı olarak seçime girebileceği konuşuluyordu. CHP'nin adayını geri çekmek istememesi üzerine İYİ Parti-CHP ittifakının adayı da Dr. Kerem Erksoy oldu. Bu gelişmeler sonrasında İspiroğlu'nun hangi partiden gireceği merak konusu olmuştu.


Büyük Birlik Partisi ile yapılan görüşmeler sonrası adaylığa kesin karar veren Mehmet İspiroğlu önümüzdeki günlerde resmen sahaya inecek. Mehmet İspiroğlu'nun BBP'den resmi adaylığının 29 Ocak Salı günü resmen ilan edileceği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2019, 16:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER