İslam, 'MAT EDECEĞİZ'

Sakarya AK Parti 5. Olağan İl Kongresi Başbakan Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleştri. Kongrede konuşan Bakan İslam, “7 Şubat’ta Şah dedik; 7 Haziran’da Mat edeceğiz” dedi.

İslam, 'MAT  EDECEĞİZ'
banner3

Serdivan  Spor  Salonu’nda yapılan AK Parti Sakarya 5. İl Kongresi’ne  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet  Davutoğlu , AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Bilim Teknoloji ve Sanayi Bakanı Fikri Işık,  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Çevre Bakanı İdris Güllüce, AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Genel Merkez Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Bağ Ötüken, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Sakarya Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Şaban Dişli, Ali İhsan Yavuz, Hasan Ali Çelik, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, eski milletvekilleri Recep Yıldırım ve Süleyman Gündüz katıldı.

 

Bu YOLCULUKTA MUVAFFAK OLACAĞIZ.”

 Serdivan  Spor Salonu’nda yapılan AK Parti Sakarya 5. İl Kongresi’nde konuşan İslam 5. Olağan kongremize Hoş geldiniz. Biz uzun bir yolculuğun yolcularıyız. Biz bu yolculuğa Cumhurbaşkanımızın liderliğiyle çıktık. Bu yola çıkarken önümüzde çetin zorluklar olduğunu biliyorduk. Allah’ın izniyle 2002 yılında çıktığımız bu yolculukta muvaffak olacağız. Bir daha kendi irademizi başka hiçbir iradeye teslim etmeyeceğiz. Türkiye bir daha asla başkalarına muhtaç bir ülke olmayacak. Türkiye kendi kararını kendi veren, Dünya’ya yardım ede ülke olacak. Türkiye bu yürüyüşün sonunda hem merhamete hem de güve sahip bir ülke olacak.”dedi.

 

’BUGÜN ŞAH DEDİK , 7 HAZİRANDA MAT DİYECEĞİZ...’’

Biz şimdi Sakarya olarak bu salonda size bir söz vermek istiyoruz. Sadece Sakarya’da değil Sayın Başbakanım bütün Türkiye’de 7 Haziran’da şah ve mat diyecek. diye konuştu.

 

BU YOLDA ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN… 

Ayşenur İslam: Biz Sakarya olarak yemyeşil bir şehiriz, Karadeniz gibi hırçın, Anadolu gibi bereketli aynı zamanda Kafkaslar gibiyiz. Allah izin verirse bu birliğimiz hiçbir zaman bozulmayacak. Bu güzel kongrede bir görev değişikliği yaşayacağız. Gönüllerde taht kuran ve çok başarılı olan eski il başkanımızı çok sevilen yeni il başkanımızla değiştireceğiz. Yeniler ve eskiler birlikte çok çalışacaklar. Sayın Başbakanım Sakarya’nın kadınları bu şehrin gizli kahramanlarıdır çok çalışacaklar. Allah’ın izniyle biz de çok çalışacağız. Grafiğimizi yükselteceğiz. İl Başkanımıza ve tüm arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Birliğimizin beraberliğimizin kıyamete kadar süreceğini ilan ediyorum. Yeni yönetimimize başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2015, 14:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER